PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-10-11
Razem po zwycięstwo z Armenią – WIŚNIOWSKI wspiera Biało-Czerwonych
Dopiero co opadły emocje po wygranym meczu z Danią, a już dziś wieczorem Reprezentacja Polski podejmie Armenię.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
marketing@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Dopiero co opadły emocje po wygranym meczu z Danią, a już dziś wieczorem Reprezentacja Polski podejmie Armenię. Po wygranej z Danią, ale remisie w Astanie, podopieczni Adama Nawałki, by liczyć się w walce o bezpośredni awans do mundialu w Rosji, muszą wygrać.


W sobotę na PGE Narodowym w Warszawie Polska wygrała z Danią 3:2. Ważną rolę w zdobyciu trzech punktów w drodze do mistrzostw świata 2018 miał Robert Lewandowski. Po sobotnim meczu w obozie Polaków panuje umiarkowany optymizm. Wprawdzie udało się zdobyć 3 punkty, lecz fatalnej kontuzji doznał Arkadiusz Milik, który pauzować będzie około 6 miesięcy. Zgrupowanie opuścił również Michał Pazdan. W dzisiejszym meczu prawdopodobnie ponownie zastąpi go Thiago Cionek. Niewiadomą pozostaje jednak zmiennik Milika. Być może trener Nawałka da szansę będącemu w świetnej dyspozycji w klubie Łukaszowi Teodorczykowi lub jak w meczu z Danią Karolowi Linetty'mu.

Tak jak w latach poprzednich piłkarzom oraz całemu sztabowi Reprezentacji Polski kibicować będzie firma WISNIOWSKI - Oficjalny Partner Reprezentacji Polski. Mamy nadzieję, że podobnie jak w turnieju EURO 2016 nasi piłkarze przyniosą wiele emocji oraz wzruszeń. WIŚNIOWSKI wspiera Biało-Czerwonych nieprzerwanie od sierpnia 2014 roku. Status Oficjalnego Partnera Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej zyskała aż do 31 lipca 2018 roku, co oznacza, że będzie partnerem reprezentacji w trakcie eliminacji do mundialu oraz podczas jej ewentualnego udziału w turnieju finałowym w Rosji w 2018 roku.


„Przed nami kolejne, niezwykłe emocje. Liczymy na to, że Biało-Czerwoni stworzą mur nie do przejścia, pomocnicy utrzymają poziom z sobotniego meczu, a Robert Lewandowski postara się dogonić czołówkę najlepszych strzelców. Tego im jako partner Reprezentacji życzymy i mocno kibicujemy" - podsumowuje Katarzyna Świderska dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI.

Spotkanie z Armenią rozpocznie się o godz. 20.45. Zapraszamy!
WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski