PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-10-14
MakroTherm – ciepło i funkcjonalność w mniejszym wydaniu
Właściciele dużych obiektów przemysłowych przekonali się, że od jakości i niezawodności wykorzystywanego sprzętu w dużej mierze ...

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Produkt dobrze zaprojektowany to nie tylko atrakcyjny wygląd, ale i oryginalne rozwiązanie problemu. Jest to szczególnie istotne w bramach przemysłowych, w których funkcjonalność to podstawa.

Właściciele dużych obiektów przemysłowych przekonali się, że od jakości i niezawodności wykorzystywanego sprzętu w dużej mierze zależy sukces ich firmy. Brama przemysłowa MakroTherm XXL od kilkunastu miesięcy z podbija rynek. Ten gigant w swojej klasie stworzony został w oparciu o unikalne rozwiązania. Niezawodność modelu MakroTherm XXL została przeniesiona na jej „młodszego brata"- bramę MakroTherm. Ta najnowsza propozycja od firmy WIŚNIOWSKI pozwala inwestorom mniejszych obiektów skorzystać z funkcjonalności, które dawała MakroTherm XXL.

Sercem bramy MakroTherm jest panel INNOVO o grubości 60 mm i współczynniku przenikania ciepła U=0,37 [W/m2K], co przekłada się na termoizolację całej bramy na poziomie U=0,79 [W/m2K] (dla bramy o wymiarach 5500x2250 [mm]). Dzięki zawiasom wyposażonym w tuleje ślizgowe oraz podwójnym rolkom zyskujemy pewność, że brama będzie pracowała płynnie i cicho. Gwarantowana minimalna liczba cykli to 25 000. Dodatkowo bramę MakroTherm cechuje wodoszczelność w klasie 2, odporność na obciążenie wiatrem w klasie 4, przepuszczalność powietrza w klasie 5 i izolacyjność akustyczna na poziomie Rw=24 [dB].

Brama dostępna jest w wersji ręcznej i automatycznej, a trzy rodzaje prowadzenia - STL, HL, VL (standardowe, wysokie, pionowe) pozwolą dopasować ją do każdego pomieszczenia.

„Produkcja bram dla przemysłu niesie ze sobą specyficzne wymogi i niebagatelne wyzwania. Oprócz funkcjonalności ogromną rolę odgrywa trwałość, bowiem wszystkie elementy konstrukcji muszą znieść w doskonałym stanie wieloletnią i zazwyczaj intensywną eksploatację w trudnych warunkach. Istotne jest przede wszystkim, by brama odpowiadała najbardziej wygórowanym potrzebom" - mówi Maciej Perz, Menedżer Produktu Bramy Garażowe Przemysłowe firmy WIŚNIOWSKI.WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski