PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-10-20
WIŚNIOWSKI wyrusza na podbój Sztokholmu
Firma WIŚNIOWSKI zaprezentuje w Sztokholmie takie produkty jak: brama V-king, bramy przesuwne PI 200, 130, 90, systemy ogrodzeniowe Bastion, Gardia, ogrodzenia posesyjne czy ...

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

SKYDD to największa impreza targowa w krajach nordyckich, w całości poświęcona nowoczesnym technologiom służącym bezpieczeństwu firm, organizacji, służb publicznych oraz osób prywatnych. W związku z tym, że bezpieczeństwo wpisane jest w misję firmy WIŚNIOWSKI - na tegorocznych targach nie może zabraknąć produktów tej marki.

Tego roku sztokholmskie targi odbędą się w 25-27 października w hali Stockholmsmässan. Jak zawsze zgromadzą one liczące się osoby z branży oraz tłumy gości. Ostatnią edycję targów w 2014 roku, odwiedziło w sumie 12 tys. osób, w tym półtora tysiąca menedżerów wyższego szczebla oraz ponad 2000 menedżerów bezpieczeństwa przedsiębiorstw.


Z roku na rok Targi cieszą się coraz większą popularnością. Świadczy to o niezwykłym potencjale biznesowym tego wydarzenia, jak również o rosnącym zainteresowaniu coraz większej ilości osób tematyką bezpieczeństwa, zwłaszcza służących mu inteligentnych technologii. Dlatego właśnie firma WIŚNIOWSKI zdecydowała się zaprezentować w Szwecji swoje sztandarowe i sprawdzone produkty, także te najnowsze propozycje. Firma WIŚNIOWSKI wystąpi na nich zarówno z tak sprawdzonymi produktami jak brama V-king, bramy przesuwne PI 200, 130, 90, systemy ogrodzeniowe Bastion, Gardia, ogrodzenia posesyjne czy panele kratowe, ale także zaprezentuje nowości: słup multibox, system Garden.

SKYDD jest źródłem pozyskiwania inspiracji i najnowszej wiedzy branżowej zarówno dla gości targów jak i wystawców - tak z pewnością będzie również w tym roku.

Zapraszamy na prezentację produktów firmy WIŚNIOWSKI, którą znajdą Państwo na stoisku A16:40. Do zobaczenia w Szwecji!
WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski