PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-11-03
Ostatnie chwile, by zyskać potrójnie z firmą WIŚNIOWSKI
Stało się! Wraz z upływem jesieni, powoli kończy się jesienna promocja firmy WIŚNIOWSKI.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Stało się! Wraz z upływem jesieni, powoli kończy się jesienna promocja firmy WIŚNIOWSKI. To już ostatnie tygodnie okazji, by kupić automatyczną bramę UniTherm w cenie promocyjnej i zyskać nowy, ultranowoczesny napęd METRO oraz 5 lat gwarancji EXTENDED CARE.

Każdy, kto zastanawia się nad kupnem nowoczesnej bramy ma szansę do końca listopada skorzystać z wyjątkowej okazji. Dopłacając jedyne 15% do ceny automatycznej bramy UniPro z panelem 40 [mm], można zyskać automatyczną, superciepłą bramę UniTherm ze skrzydłem o grubości 60 [mm]. Promocja dotyczy automatycznych  bram UniTherm w typowych wymiarach, we wszystkich kolorach i strukturach.

Jednak to nie wszystko! Dodatkowo brama ta została wyposażona w napęd METRO. Zalety tego urządzenia to m.in.:

  • specjalne elementy wygłuszające - gwarancja cichego, płynnego otwierania oraz zamykania bramy;
  • zabezpieczenie przeciążeniowe, które zatrzymuje a następnie cofa skrzydło w przypadku wykrycia przeszkody;
  • opcja niestandardowego montażu (wzdłuż, jak również w poprzek szyny jezdnej, co pozwala na zaoszczędzenie przestrzeni pod sufitem);
  • dodatkowy akumulator;
  • METRO współpracuje z nadajnikiem PULSAR, który umożliwia zdalne sterowanie bramą oraz zaprogramowanie aż 4 różnych urządzeń;
  • możliwość rozbudowy napędu o fotokomórki, lampy ostrzegawcze, syrenę alarmową lub blokadę mechaniczną wózka.

Chcesz więcej? W ramach jesiennej promocji do bramy automatycznej UniTherm z napędem METRO firma WIŚNIOWSKI dodaje ekstra 5 lat gwarancji on-site – EXTENDED CARE. Jedynym warunkiem gwarancji jest dokonanie w ciągu 5 lat, dwóch przeglądów bramy automatycznej WIŚNIOWSKI.

Więcej informacji o promocji dostępnych jest na stronie www.wisniowskipl/promocjaWIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski