PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-11-16
Spełnij Marzenie o Bezpieczeństwie
WIŚNIOWSKI spełnił marzenie o bezpieczeństwie dzieci z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Wiosna” z Krzydliny Małej

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Akcja „Spełnij Marzenie o Bezpieczeństwie" organizowana przez firmę WIŚNIOWSKI zakończyła się pełnym sukcesem. Podopieczni Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Wiosna" z Krzydliny Małej (woj. dolnośląskie) mogą już cieszyć się bezpiecznym otoczeniem. W poniedziałek, 14 listopada, na terenie placówki odbył się uroczysty odbiór nagrody.

„Spełnij marzenie o bezpieczeństwie" to akcja firmy WIŚNIOWSKI, do której zaproszono placówki z całej Polski. Ich wychowankowie wraz ze swoimi opiekunami przygotowali prace plastyczne i literackie, a także filmy obrazujące, czym dla nich jest bezpieczeństwo i dlaczego to właśnie ich placówka powinna zostać nagrodzona. Wychowankowie Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Wiosna" z Krzydliny Małej dzięki swojej kreatywności i wspólnej pracy zostali laureatami nagrody głównej. Za sprawą firmy WIŚNIOWSKI i jej partnera handlowego - Zakładu Produkcji Siatki Ogrodzeniowej z Psar placówka może pochwalić się ogrodzeniem z bramą wjazdową i furtką, a także drzwiami profilowymi.


Laureatów nagrody 14 listopada odwiedzili przedstawiciele firmy WIŚNIOWSKI oraz Zakładu Produkcji Siatki Ogrodzeniowej, by osobiście pogratulować zwycięstwa i dokonać odbioru nagrody. Podopieczni z grupy przedszkolaków, pod opieką sióstr, przygotowali własnoręczne laurki oraz zaprosiły do wspólnej zabawy.

- Chcieliśmy choć w części wpłynąć na poprawę sytuacji dzieci w domach dziecka i wesprzeć ośrodki opiekuńcze w spełnianiu ich najważniejszej misji, jaką jest zapewnienie podopiecznym bezpiecznego dzieciństwa. Bezpieczeństwo to jedna z kluczowych dewiz wpisanych w działalność firmy. Jako największy polski producent bram, drzwi i ogrodzeń codziennie zapewniamy bezpieczeństwo w milionach domów w całej Europie - mówi Krystyna Baran, prezes Zarządu firmy WIŚNIOWSKI. - Dziękujemy naszemu partnerowi handlowemu Zakładowi Produkcji Siatki Ogrodzeniowej z Psar, że nieodpłatnie zamontowali nasze produkty w placówce w Krzydlinie Małej. - dodaje.

Szczególne podziękowania należą się też klientom firmy WIŚNIOWSKI, którzy wzięli udział w akcji i zakupili produkty objęte promocją. - Część dochodu ze sprzedaży produktów promocyjnych została przeznaczona na sfinansowanie nagród w konkursie. Radość dzieci z posiadania bezpiecznego miejsca do życia to więc nasz wspólny sukces. Razem spełniliśmy ich marzenie o bezpieczeństwie - podkreśla Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI.WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski