PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-12-13
Napędzani współpracą - WIŚNIOWSKI i Somfy z TopBuildrem za co-branding
Firmy WIŚNIOWSKI i Somfy zostały docenione przez kapitułę konkursu TOPBuilder 2017 organizowanego przez miesięcznik Builder.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Ta, jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym, tym razem trafiła do nich za pierwszą w branży, skuteczną akcję co-brandingową.

Miesięcznik Builder od 2009 r. organizuje konkurs, w którym nagradza m.in. realizacje budowlane, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne, materiałowe i technologiczne. Nagroda przyznawana jest co roku przez redakcję miesięcznika, Kapitułę Konkursu składającą się z przedstawicieli Rady Programowej i Naukowej, wiodących Uczelni Technicznych i czołowych Organizacji Branżowych.


W tym roku miała miejsce sytuacja bez precedensu. Równolegle zostały wyróżnione dwie firmy - WIŚNIOWSKI i Somfy - za owocną współpracę, która jest przykładem najgłębszego co-brandingu zwanego: complementary competence co-branding.

„Łączenie prestiżowych marek jest praktykowane na całym świecie. Daje ono wielowymiarowe, wymierne korzyści. Tak samo jest i w przypadku współpracy marki WIŚNIOWSKI i Somfy. Cieszy nas to, że uznanie Kapituły zdobył nasz wyjątkowy i pionierski na rynku polskim projekt.  Jest to potwierdzeniem, że jako lider rynku, wyznaczamy właściwy kierunek jego rozwoju" - mówi Marcin Strzelec- Menedżer Grupy Produktowej Bramy Garażowe, Przemysłowe, Stolarka, Automatyka w firmie WIŚNIOWSKI.

Wspólna wizja obu firm, aby tworzyć produkty zapewniające bezpieczeństwo i komfort, a zarazem łatwość obsługi, zaowocowała powstaniem nowej jakości w kategorii napędów obsługujących bramy garażowe- napędu METRO. Jest on połączeniem sprawdzonej technologii Somfy z wyjątkową obudową, opracowaną zgodnie ze standardami stylistycznymi marki WIŚNIOWSKI. To produkt łączący w sobie wyjątkowe parametry techniczne oraz ponadczasową obudowę. 8 grudnia 2016 roku podczas uroczystej gali statuetkę w imieniu firmy WIŚNIOWSKI odebrał Marcin Strzelec.


„Dziękujemy za nagrodzenie efektu naszej współpracy, czyli napędu METRO, który jest przełomem w naszej branży, nie tylko ze względu na precyzyjną konfigurację układu napędowego i uniwersalną stylistykę, ale przede wszystkim na sam fakt synergii dwóch silnych marek. Jest to dla nas duże wyróżnienie, które napędza do realizacji kolejnych nowatorskich projektów."- Radosław Borkowski - Dyrektor Zarządzający w Somfy Sp. z o.o.
WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski