PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-01-04
WIŚNIOWSKI i Garden Center T na BOUWINNOVATIE 2017
Firma WIŚNIOWSKI weźmie udział w targach, pojawiając się wraz z wieloletnim belgijskim partnerem, firmą Garden Center T.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Międzynarodowe targi budowlane BOUWINNOVATIE to jedno z ważniejszych tego rodzaju wydarzeń w krajach niderlandzkich. Tradycyjnie już odbywa się ono w belgijskim Hasselt w hali sportowo-widowiskowej Ethias Arena. Najbliższa edycja targów odbędzie się już w styczniu 2017 roku. Weźmie w niej udział także firma WIŚNIOWSKI, pojawiając się wraz z wieloletnim belgijskim partnerem, firmą Garden Center 'T'.

Tym razem targi rozłożą się w czasie na dwa kolejne weekendy: 20-22 stycznia oraz 27-29 stycznia. Taka forma organizacji umożliwi udział jak największej ilości odwiedzających oraz wystawców, a należy dodać, że zainteresowanie targami BOUWINNOVATIE jest jak zwykle bardzo duże. Impreza obejmuje cały przekrój firm związanych z branżą budowlaną, a także wnętrzarską i ogrodniczą. Firma WIŚNIOWSKI postanowiła zaprezentować swoje produkty wspólnie z belgijską firmą Garden Center 'T'', producentem ogrodzeń i wieloletnim partnerem biznesowym. Cieszy fakt, że współpraca obydwu firm przeniosła się także na grunt targowy, ponieważ znacznie ułatwia to aspekty organizacyjne i pozwala zwiększyć zaufanie do zagranicznej marki.


WIŚNIOWSKI oraz Garden Center zaprezentują w Hasselt głównie nowoczesne ogrodzenia i bramy. Na targach BOUWINNOVATIE można zobaczyć nowinki wprowadzone w minionym roku, ale także między innymi sprawdzone bramy przemysłowe przesuwne PI 200, PI 130, PI 90, bramę V-King czy wyjątkową w swojej kategorii bramę garażową PRIME.

WIŚNIOWSKI i Garden Center serdecznie zapraszają do Belgii już w styczniu 2017. Targi budowlane BOUWINNOVATIE to pozycja obowiązkowa dla wszystkich osób związanych z branżą budowlaną, wnętrzarską i ogrodniczą.

Pełną listę wystawców odnaleźć można w alfabetycznym spisie umieszczonym na stronie www.bouwinnovatie.be .
WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski