PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-03-01
Hörmann zwiększa swoje zaangażowanie w sponsoring sportowy
Firma Hörmann zaangażowała się w dodatkowy długofalowy sponsoring sportów zimowych.

HÖRMANN Polska Sp. z o.o.
ul. Otwarta 1
62-052 Komorniki

tel. 61 819 73 00
fax 61 810 75 75
info@hormann.pl
www.hormann.pl

» więcej o firmie

Firma Hörmann - znany producent bram i drzwi - który od wielu lat sponsoruje międzynarodowe rozgrywki piłki nożnej, teraz zaangażował się w dodatkowy długofalowy sponsoring sportów zimowych. W tym sezonie firma dołączyła do kręgów sponsorów Premium Pucharu Świata BMW IBU World Cup i Mistrzostw Świata w Biathlonie.

Stąd szeroka obecność reklamowa firmy Hörmann na stadionie, wzdłuż trasy biegu i na stanowiskach strzelniczych podczas Pucharu Świata BMW IBU World Cup i Mistrzostw Świata w Biathlonie.

W ciągu ostatnich lat biathlon stał się jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportów zimowych, szczególnie w Niemczech, Czechach i krajach skandynawskich, które należą do bardzo ważnych rynków zbytu firmy Hörmann. W Polsce również zyskuje on coraz większe znaczenie i coraz szersze grono kibiców.

W każdy weekend miliony widzów spędzają czas przed ekranem telewizorów, śledząc transmisje z zawodów, co każdego roku pozwala dotrzeć do 500 milionów osób w całej Europie. Dlatego dział komunikacji marketingowej firmy Hörmann właśnie w ten sposób postanowił umacniać pozycję marki Hörmann wśród zainteresowanych budowaniem i remontowaniem.

- W miesiącach zimowych nie organizuje się międzynarodowych meczów piłki nożnej. Dlatego nasza obecność reklamowa podczas odbywających się właśnie w tym czasie zawodów Pucharu Świata w Biathlonie jest idealnym uzupełnieniem naszego zaangażowania w międzynarodowe rozgrywki piłkarskie - powiedział Christoph Hörmann z firmy Hörmann.

Sezon w biathlonie rozpoczął się końcem listopada w szwedzkim Östersund, a zakończy w połowie marca w stolicy Norwegii Oslo.
Grupa Hörmann jest największym w Europie producentem bram i drzwi. Od momentu założenia przedsiębiorstwa w 1935 roku wyprodukowano i sprzedano na całym świecie ponad 15 milionów bram. W 24 wyspecjalizowanych zakładach w Europie, Ameryce Północnej i Azji ponad 6000 osób pracuje nad rozwojem i produkcją najwyższej jakości bram, drzwi, ościeżnic i napędów. Główną siedzibą grupy Hörmann jest małe miasteczko Steinhagen w Westfalii. Pozostające nadal w rękach jednej rodziny  przedsiębiorstwo wygenerowało w ubiegłym roku obroty w wysokości ponad miliarda euro. Firma posiada ponad 80 własnych punktów dystrybucyjnych i wiele setek parterów handlowych w  ponad 30 państwach na całym świecie.

źródło: Hörmann