PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-04-26
Murek gabionowy PetraZen - harmonia designu i komfortu
Na rynek trafił właśnie nowy murek gabionowy od Betafence. Jest równie elegancki i bezpieczny, co poprzednicy, za to oferuje ...

BETAFENCE Sp. z o.o.
ul. Dębowa 4
47-246 Kotlarnia

tel. 77 406 22 00
fax 77 482 50 00
info.poland@betafence.com
www.ogradzamy.pl

» więcej o firmie

Na rynek trafił właśnie nowy murek gabionowy od Betafence. Jest równie elegancki i bezpieczny, co poprzednicy, za to oferuje nowe możliwości aranżacyjne.

Odkąd firma Betafence wypuściła na rynek murki gabionowe Zenturo, produkt ten zdołał podbić serca wielu klientów, przede wszystkim ze względu na unikalny wygląd, wielofunkcyjność i bezpieczeństwo. Dlatego twórcy postanowili przygotować kolejną wersję murku: PetraZen.

Nie chodziło jednak tylko o zmianę paneli, które wchodzą w jego skład. Głównym celem była jeszcze większa trwałość, bezpieczeństwo mieszkańców chronionej posesji oraz zwiększenie możliwości aranżacyjnych, dzięki nowemu sposobowi łączenia przęseł.


Nowe możliwości murku gabionowego

Tym razem bazą murku stały się panele Nylofor F, wykonane z ocynkowanej stali. Materiał zapewnia długoletnią trwałość i wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne oraz urazy mechaniczne. Pozostałe elementy przęsła to słupy kwadratowe oraz akcesoria ułatwiające montaż i wprowadzające innowację.

Polega ona na dodaniu możliwości łączenia murków PetraZen ze sobą pod dowolnym kątem. W praktyce oznacza to, że ogrodzenie nie musi już stanowić jednej prostej linii, albo "zginać się" pod kątem 90 stopni. Teraz architekt może zaprojektować niejednorodną linię, która fantazyjnie uzupełni design posesji.

Dodatkowe możliwości przynosi możliwość wypełnienia murku dowolnym materiałem, dobranym według pomysłu architekta lub gustu klienta. Aby podkreślić piękno elewacji budynku, warto wykorzystać kamienie w dopasowanym kolorze. Z kolei aby nadać ogrodowi bardziej naturalny wygląd, można skorzystać z drewna albo kory drzewnej.


Bezpieczeństwo równie ważne

Oczywiście, podstawowa funkcja ogrodzenia pozostaje taka sama - chronić posesję i jej mieszkańców. Dlatego też murki gabionowe PetraZen wyróżniają się znakomitą trwałością, a także skutecznie utrudniają pokonanie ich przez intruzów czy zwierzęta.

Dla osób ceniących sobie prywatność wielkim walorem będzie z pewnością całkowita nieprzezierność murków. Instalując je wokół posesji można skutecznie odciąć się od wzroku sąsiadów i przechodniów. Dodatkowo, konstrukcja produktu tłumi hałasy oraz wyłapuje nieprzyjemne zapachy płynące spoza posesji.

Murki gabionowe PetraZen to więc doskonałe rozwiązanie zarówno dla architektów, jak i klientów końcowych.

źródło: Betafence | www.ogradzamy.pl