PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-06-27
Drugie życie metalowego ogrodzenia – farba Silvermont firmy Den Braven
Z pomocą farby antykorozyjnej Silvermont firmy Den Braven jednym pociągnięciem pędzla przywrócimy ogrodzeniu dawny blask.

Den Braven East Sp. z o.o.
Wysogotowo, ul. Bukowska 11a
62-081 Przeźmierowo

tel. 61 896 17 40
fax 61 816 28 25
info@denbraven.pl
www.denbraven.pl

» więcej o firmie

Brama i płot wykonane ze stali, żeliwa czy żelaza to sposób na solidne ogrodzenie na lata. Materiał ten jest trwały i bardzo dobrze znosi zmienne warunki pogodowe, jeśli zależy nam jednak na jego dobrej kondycji i estetycznym wyglądzie przez długi czas, niezbędna jest sezonowa konserwacja. Z pomocą farby antykorozyjnej Silvermont firmy Den Braven jednym pociągnięciem pędzla przywrócimy ogrodzeniu dawny blask.

Metalowe ogrodzenie jest solidne, a kute elementy prezentują się bardzo elegancko. Wykończenie posesji przy pomocy takiego rozwiązania jest więc bardzo lubiane. Mimo tego, że materiał ten jest dość odporny na trudne warunki pogodowe i w porównaniu na przykład z drewnem jest mniej kłopotliwy w pielęgnacji, również i on narażony jest na niszczące działanie deszczu, czy zmienne temperatury. W efekcie może to skutkować pojawieniem się korozji. Ma to nie tylko negatywny wpływ na wygląd ogrodzenia, ale również z czasem może osłabić kondycję pokrytych rdzą elementów. Najlepiej jest więc temu w porę zapobiegać i co kilka sezonów przeprowadzić gruntowną renowację całego ogrodzenia.


Jedno pociągniecie potrójny efekt

Niektóre osoby zniechęcać może wizja mozolnego czyszczenia, gruntowania i malowania płotu, jednak dobierając odpowiednie środki, prace te można przeprowadzić bardzo sprawnie i solidnie. Z tą myślą opracowana została dekoracyjna farba antykorozyjna Silvermont, która łączy w sobie właściwości 3 produktów - gruntu, podkładu zwiększającego adhezję oraz powłoki dekoracyjnej. Dzięki temu nie musimy kupować trzech różnych środków, po kolei ich nakładać i odczekiwać, aż wyschną. Rozwiązanie to nie tylko pomaga zaoszczędzić pieniądze, ale przede wszystkim czas potrzebny do wykonania prac. Dodatkowo, Silvermont firmy Den Braven to jednoskładnikowa farba rozpuszczalnikowa przeznaczona do pokrywania metali żelaznych, które narażone są na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, w tym również powierzchni skorodowanych. Oznacza to, że można ją nakładać wprost na rdzę, bez konieczności dokładnego oczyszczania pokrytych rdzawym nalotem fragmentów. Stworzona powłoka cechuje się bardzo wysoką odpornością na warunki pogodowe oraz uszkodzenia mechaniczne, gwarantując skuteczną ochronę antykorozyjną nawet do 8 lat.

Przy wszystkich wymienionych zaletach farby Silvermont firmy Den Braven nie można nie wspomnieć o prostym sposobie jej nakładania. Ma ona znakomite krycie, nie ma więc konieczności wielokrotnego malowania. Jej konsystencja jest gęsta, unikamy zatem kłopotliwego kapania z pędzla, czy powstania nieestetycznych zacieków, nawet w przypadku pionowych elementów. Farbę stosować można bezpośrednio na powierzchnie nowe, niezagruntowane, a także wprost na rdzę czy inne rodzaj farb, w tym emalie ftalowe, chlorokauczukowe, czy farby antykorozyjne. Wystarczy je wcześniej jedynie delikatnie zmatowić. Idealne pokrycie dopełni z kolei szeroki wybór różnych wykończeń. Silvermont dostępny jest bowiem w trzech wersjach - matowej, półmatowej i młotkowej. Dzięki temu uzyskamy efekt, najlepiej dopasowany do stylizacji otoczenia.

Estetyczne ogrodzenie stanowi wizytówkę całej posesji, dlatego warto zadbać o jego stan. Wykorzystując do tego farbę Silvermont firmy Den Braven osiągniemy to w sposób prosty i szybki, a rezultat pozostanie na długo.Den Braven East Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania, będąca oddziałem Grupy Den Braven, od kilkunastu lat zajmuje się propagowaniem nowoczesnych technik uszczelniania w Polsce i w Europie Wschodniej. Holding Den Braven jest uznanym światowym liderem technologii uszczelnień. Dzięki nowoczesnym fabrykom, zaawansowanym produktom i aktywności doświadczonego personelu w kilkudziesięciu oddziałach handlowych, marka Den Braven jest dziś rozpoznawalna na całym świecie, ciesząc się sympatią i zaufaniem profesjonalistów. Różnorodność i wysoka jakość produktów Den Braven gwarantuje ich szerokie zastosowanie w budownictwie, przemyśle, motoryzacji, szklarstwie i gospodarstwie domowym. W ofercie Den Braven East znajduje się szeroki wybór mas uszczelniających, w tym popularnych silikonów, akryli, pian poliuretanowych, klejów montażowych, HD-polimerów, akcesoriów do ich użycia oraz innych wyrobów chemii budowlanej, przemysłowej i samochodowej.
źródło: Den Braven