PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-09-28
Nowa aplikacja U-Control od BFT
Firma BFT, włoski producent automatyki do bram, wprowadza nową aplikację na smartfony.

BFT Polska Sp. z o.o.
ul. Marecka 49
05-220 Zielonka

tel. 22 814 12 22
fax 22 781 60 22
p.banaszek@bft.pl
www.bft-automation.com/pl

» więcej o firmie

Firma BFT, włoski producent automatyki do bram, wprowadza nową aplikację na smartfony. U-Control umożliwia zdalne sterowanie bramą za pośrednictwem internetu.

Za pomocą aplikacji U-Control, użytkownik może wydać polecenie otwarcia, zamknięcia lub zatrzymania bramy lub szlabanu - zawsze, gdy ma pod ręką smartfona. - Intuicyjny interfejs umożliwia sprawdzenie aktualnego statusu  bramy czy stworzenie wygodnych scenariuszy zachowania grupy urządzeń. Jednym z nich jest możliwość włączenia automatycznego otwierania się bramy na podstawie pozycji GPS użytkownika (obecnie funkcja dostępna tylko dla iOS). Co ważniejsze, za pomocą aplikacji można również powiadomić instalatora w przypadku awarii - mówi Andrzej Trojanowski, Dyrektor Generalny BFT Polska.

Główna funkcja aplikacji to sprawniejsze i łatwiejsze zarządzanie produktami przeznaczonymi sektorowi usługowemu, a także szybsza integracja urządzeń automatyki BFT w obrębie danego budynku. - Przeprowadzenie kompleksowej diagnostyki zainstalowanych systemów jest kwestią zaledwie kilku prostych gestów. Każdy, nawet dotychczas niedoświadczony z takimi programami użytkownik, powinien sobie z tym poradzić. Ponadto, aplikacja dostępna jest w polskiej wersji językowej, co znacznie ułatwia jej obsługę - mówi Andrzej Trojanowski.

Aplikacja U-Control została opracowana z myślą o uczynieniu bardziej intuicyjnym i zrozumiałym popularnego protokołu firmy BFT - U-link, który jest wspólną platformą komunikacji wszystkich typów central i odbiorników oferowanych przez włoskiego producenta.

U-Control świetnie sprawdzi się w ekosystemie technologicznym zarówno na terenie domów jednorodzinnych, jak i w przypadku dużych kompleksów przemysłowych. Za jej sprawą kontrolowanie wszystkich typów bram od wjazdowych po garażowe oraz szlabanów stanie się znacznie prostsze.

źródło: BFT