PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-12-19
„Inteligentny” prezent dla każdego mężczyzny
Jeśli w nadchodzące Święta chcesz podarować partnerowi wyjątkowy i oryginalny prezent, sięgnij po produkty typu „Smart Home".

SOMFY Sp. z o. o.
ul. Marywilska 34 J
03-228 Warszawa

tel. 22 509 53 00
fax 22 509 53 01
biuro@somfy.pl
www.somfy.pl

» więcej o firmie

Jeśli w nadchodzące Święta chcesz podarować partnerowi wyjątkowy i oryginalny prezent, sięgnij po produkty typu „Smart Home". To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wysoki komfort użytkowania oraz gwarancję spokoju.

Mężczyźni uwielbiają nowe technologie i chętnie otaczają się nowoczesnymi gadżetami. Rozwiązania typu smart to jednak znacznie więcej. Pomagają oszczędzić czas i sprawiają, że nasze życie staje się bardziej komfortowe. Co ważne nie kosztują wiele, a do ich obsługi wystarczy smartfon. Dla kobiet, które już w najbliższe Święta chciałyby podarować partnerowi „smart prezent" przygotowaliśmy trzy najciekawsze propozycje.


1) Urządzenie Connexoon Access z aplikacją na smartfon - niezbędnik każdego kierowcy

Wygodny wjazd do garażu, który nie wymaga wychodzenia z samochodu, najlepiej tak, aby brama otworzyła się  automatycznie na chwilę przed powrotem. O takim rozwiązaniu marzy każdy kierowca. Właśnie z myślą o nich firma Somfy proponuje urządzenie Connexoon wraz z funkcjonalną i intuicyjną aplikacją Connexoon Access, która umożliwia łatwe zarządzanie bramami za pomocą smartfona. Dzięki urządzeniu działanie bramy w kilka chwil można dopasować do rytmu dnia każdego kierowcy i na przykład ustawić system w taki sposób, by brama otwierała się i zamykała automatycznie o wybranej porze. Connexoon Access posiada także funkcję geolokalizacji, która na podstawie sygnału GPS zawsze otworzy bramę kilka sekund przed przyjazdem do domu i automatycznie zamknie ją po wjechaniu do garażu. Chwilę później system wyśle na smartfona potwierdzenie wykonania zadania, a na podjeździe dodatkowo zapali się światło ułatwiające bezpieczny podjazd do domu.

2) Urządzenie Connexoon Window z aplikacją na smartfon - idealne światło dla domowego pracusia

Z „inteligentnej" niespodzianki z pewnością ucieszą się także mężczyźni, którzy większość czasu spędzają w domowym biurze przed komputerem. Idealne światło przez cały dzień zapewni im funkcjonalny system sterowania oknami i osłonami okiennymi Connexoon Window firmy Somfy. To bardzo komfortowe rozwiązanie, które z poziomu smartfona lub tabletu pozwoli w dowolnej chwili odsłaniać lub zasłaniać rolety i dostosowywać poziom nasłonecznienia w pomieszczeniu do własnych preferencji. Ustawienia można również dopasować do planu dnia i automatycznie odsłaniać rolety tuż przed rozpoczęciem pracy i zasłaniać je po jej zakończeniu. Connexoon Window można też połączyć z alarmem, dzięki temu wszystkie najważniejsze dokumenty będą bezpieczne. Innowacyjny system Somfy każde domowe biuro zmieni w profesjonalne stanowisko pracy.


3) Wideodomofon V500 - dla każdego kto chciałby widzieć więcej

Dla mężczyzn pracujących w domu, których często odwiedzają klienci, idealnym prezentem będzie wideodomofon V500 firmy Somfy. Intuicyjny interfejs sprawia, że urządzenia jest łatwe i przyjazne w obsłudze, a liczne dodatkowe funkcje czynią codzienną pracę bardziej komfortową. V500 wyposażony został m.in. w nowoczesny 7-calowy ekran, dzięki któremu Twój partner w każdej sytuacji będzie mógł dokładnie rozpoznać swoich gości. O wysoką jakość obrazu zadba także szerokokątna kamera oraz tryb widzenia w nocy, który dzięki zastosowaniu diody IR ułatwia rozpoznawanie osób w ciemność, bez ich oślepiania. Co ważne, wideodomofon Somfy posiada również funkcję rozpoznawania i zapisywania twarzy. Dzięki temu, gdy ktoś odwiedzi nas podczas naszej nieobecności, domofon zrobi mu zdjęcie, a my będziemy mogli je odtworzyć w dowolnej chwili. Nowoczesny wideodomofon Somfy oprócz ogromnej funkcjonalności wyróżnia także elegancki design, który z pewnością uatrakcyjni wygląd każdego wnętrza.SOMFY - Societé d'Outillage et de Mécanique de Faucigny (Zakład Mechaniki Precyzyjnej w Faucigny) to światowy projektant i lider w zakresie automatyki i systemów sterowania, wykorzystywanych do ożywiania zewnętrznych i wewnętrznych elementów budynków mieszkalnych, jak i komercyjnych (w tym między innymi osłon okiennych, bram, czy też zamknięć handlowych). Ponadto Somfy intensywnie działa również w obszarze zaawansowanych rozwiązań dedykowanych inteligentnemu budownictwu, poszerzając swoją ofertę o zintegrowane systemy zarządzania domem.

Firma powstała w 1960 roku w Clues we Francji. Od tego czasu rozwinęła swoją obecność już w 60 krajach na świecie. Spółka posiada 114 filii, 51 przedstawicielstw i biura na wszystkich kontynentach. Jest notowana na giełdzie papierów wartościowych EURONEXT w Paryżu.

W Polsce spółka istnieje już od 1996 roku. W 2014 roku w Niepołomicach (woj. małopolskie) została otwarta fabryka Sopem, należąca do Somfy. Docelowo zatrudnienie ma w niej znaleźć nawet 850 osób. Dzięki prowadzeniu polityki innowacyjnej i ekspansji geograficznej, Somfy realizuje strategię, która zapewnia wewnętrzny i zewnętrzny rozwój oraz wzrost rentowności firmy.

źródło: Somfy