PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-01-11
Ogrodzenia posesyjne SAFE HOME
Wraz z nowym rokiem oferta Eko-Okna poszerzyła się o ogrodzenia posesyjne. Solidne, stylowe w trzech wariantach wykonania – Standard, Elegance i Prestige.

EKO-OKNA S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie

tel. 32 459 15 00
fax 32 418 30 62
poczta@ekookna.pl
www.ekookna.pl

» więcej o firmie

Wraz z nowym rokiem oferta Eko-Okna poszerzyła się o ogrodzenia posesyjne. To kolejny krok do stworzenia kompletnej oferty stolarki. Klientom nie posiadającym doświadczenia w sprzedaży ogrodzeń zaoferowano doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia. 

Estetyka

Zaoferowano wysokiej jakości, kompletne ogrodzenia - przęsła, bramy oraz furtki. Wszystko w kilkunastu, oryginalnych, dopracowanych w każdym detalu, wzorach. Wypełnienie przęseł może mieć klasyczny, prosty lub przybrać bardziej złożony kształt (Standard, Elegance, Prestige). Dzięki temu klient bez problemu wybierze takie, które idealnie będzie współgrało z otoczeniem.


Indywidualny projekt

Dodatkowym atutem jest możliwość stworzenia indywidualnego projektu, dostosowanego do ukształtowania terenu. Jeżeli na posesji, w miejscu montażu ogrodzenia, znajdują się jakieś przeszkody, koniecznie należy wziąć je pod uwagę przy projekcie. Mowa tutaj o zachowaniu stałego dostępu do skrzynek przyłączeniowych elektryczności i gazu, a także śmietnika. Warto także przemyśleć wybór bramy. W zależności od możliwości wynikających z wielkości oraz ukształtowania terenu oferujemy - bramy przesuwne lub bramy rozwierne.

Wysoka jakość

Bez względu na wygląd i kształt przęseł wszystkie ogrodzenia łączy jedno - solidne wykonanie. Wszystkie jego elementy wykonane są ze stali cynkowanej. To natomiast zapewnia doskonałą ochronę antykorozyjną. Niezmienny pozostaje również termin realizacji zamówienia, który wynosi do 6 tygodni w przypadku ogrodzeń z linii Standard.

Dodatki

Bramy oraz furtki ogrodzeń można wyposażyć w szereg dodatków, które sprawią, że zyskają one na funkcjonalności oraz staną się znacznie łatwiejsze w obsłudze. Poleca się uzupełnić je w numer domu, skrzynkę na listy, domofon, klamki i pochwyty. Warto wspomnieć o tym, że już w standardzie bramy uzupełniamy w fotokomórki, dzięki którym brama zatrzymuje się natychmiast po wykryciu jakiejkolwiek przeszkody na swojej drodze. Bramę warto uzupełnić również w napęd oraz lampę sygnalizacyjną.

 EKO-OKNA S.A. to międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, drewna i aluminium. Na rynku od 1998 roku. Produkcja odbywa się w czterech halach, wyposażonych w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. Proces produkcyjny wspierany jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą. Firma stawia na rozwój i innowacje. EKO -OKNA jako pierwsi w Europie wprowadziły do masowej sprzedaży okna wykonane w technologii kształtowego zgrzewania profili V-Perfect. Firma oferuje kilkadziesiąt różnych systemów okiennych i drzwiowych. Produkuje także systemy przesuwne, rolety, bramy segmentowe czy moskitiery. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzysta z wysokiej klasy materiałów pochodzących od wiodących, europejskich dostawców. Zakład daje gwarancję bezpieczeństwa i trwałości swoich produktów. Działa w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001.

źródło: Eko-Okna