PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-02-22
Brama FUTURE 80
Jednym z produktów, który swoją atrakcyjność zawdzięcza wyjątkowym właściwościom jest brama PETECKI FUTURE 80. Cechuje ją estetyka i wysoka termoizolacyjność, która ...

Grupa PETECKI
ul. Rudzka 11/13
93-457 Łódź

tel. 42 689 99 99
fax 42 689 72 56
petecki@petecki.eu
www.petecki.eu

» więcej o firmie

Jednym z produktów, który swoją atrakcyjność zawdzięcza wyjątkowym właściwościom jest brama PETECKI FUTURE 80. Cechuje ją estetyka i wysoka termoizolacyjność, która jest wynikiem zastosowania specjalnej elastycznej osłony międzypanelowej. Panele wykonane są z ocynkowanej blachy stalowej wypełnionej bezfreonową pianką poliuretanową.

Użycie paneli o grubości 80 mm, uszczelki Thermo Plus oraz podwójnych uszczelek dolnych sprawiło, że brama FUTURE 80 osiągnęła rewelacyjny wynik U=0,7 W/m2K, a współczynnik przenikania ciepła dla panela wynosi: 0,3 W/m2K. Pomysłowość produktu przejawia się w ukryciu zawiasów, co nadaje bramie lepszy wygląd oraz zdecydowanie poprawia bezpieczeństwo. Skrzydło bramy wykonane jest z paneli o różnych wysokościach, w zależności od gabarytów bramy. Podwójne rolki zapewniają lekką i cichą pracę bramy. Dla bram obsługiwanych ręcznie możliwe jest zastosowanie zamka lub zasuwy. W przypadku bram z napędami stosujemy system Somfy Dexxo Pro 1000 lub Came HG 1000.

Zaproponowano cztery rodzaje prowadzeń:

  • sprężyny skrętne, prowadzenie z przewyższeniem
  • sprężyny skrętne, podwójne prowadnice poziome
  • sprężyny skrętne, podwójne prowadnice poziome
  • sprężyny skrętne, pojedyncze prowadnice poziome

Mocnymi stronami jest również odporność na korozję, nowoczesny i ponadczasowy design, wygodna i prosta obsługa, wytrzymałość, bezawaryjność, ale także energooszczędność.

Brama FUTURE 80 dostępna jest w szerokiej gamie kolorów. Oprócz tej zaproponowanej przez Grupę PETECKI, wykonywane są również zamówienia w pełnej gamie kolorystycznej z palety RAL, jak również w specjalnych foliach dekoracyjnych z palety Carbone Design.

Bramy segmentowe PETECKI to gwarancja solidności i bogatej oferty na rynku.

źródło: Petecki