PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-06-19
Polska - Senegal - pierwszy mecz na Mundialu 2018
WIŚNIOWSKI jako Oficjalny Partner Reprezentacji Polski kibicuje Biało-Czerwonym!

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Przed nami pierwszy mecz reprezentacji Polski na tegorocznych mistrzostwach świata w piłce nożnej. Wiadomo, że spotkanie z Senegalem zainaugurujemy z czwórką, nie z trójką obrońców. Zagadką pozostaje jednak zestawienie drugiej linii. Nawałka ma do wyboru dwa warianty: ofensywny i defensywny. Który wybierze?

Nie od dziś wiadomo, że mecz Polska - Senegal nie będzie należeć do najłatwiejszych. Przede wszystkim będzie to pierwsze w historii starcie obu drużyn. Nie do końca zatem wiadomo, jak drużyna naszych przeciwników gra. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że nasi piłkarze jako jedni z ostatnich zagrają swój pierwszy mecz na mundialu.


Senegal ostatni raz w Mundialu brał udział w 2002 roku, Biało-Czerwoni z kolei w 2006 r. Od tamtej pory żadna z drużyn nie zakwalifikowała się do mistrzostw. Niewątpliwie największą gwiazdą reprezentacji Senegalu jest Sadio Mane, znany z gry w Liverpoolu. Wiadomo, że nie weźmie udziału 28-letni lewy obrońca Saliou Ciss, który zmaga się z kontuzją. Jego miejsce zajął 24-letni Mbengue, który na co dzień gra w SM Caen. Nie cichną spekulacje po wczorajszej konferencji prasowej przed meczem z Senegalem. Co oczywiste - Adam Nawałka w trakcie konferencji prasowej składu na pierwszy mecz nie zdradził. Typuje się jednak, że w bramce zobaczymy Wojciecha Szczęsnego, a w obronie duet - Michał Pazdan i Thiago Cionek. Dla pewniaka - Kuby Błaszczykowskiego mecz z Senegalem będzie 100. występem w reprezentacji.

Starcie Polski z Senegalem odbędzie się na stadionie Spartaka w Moskwie o godzinie 17. Zapowiada się ono wyjątkowo emocjonalnie dla polskich kibiców, którzy czekają na udany występ drużyny Nawałki. Przed telewizorami i w Internecie mecz śledzić będą miliony Polaków.

O tym, czy stadion Spartaka w Moskwie okaże się szczęśliwy dla naszej drużyny przekonamy się za kilka godzin. WIŚNIOWSKI jako Oficjalny Partner Reprezentacji Polski kibicuje Biało-Czerwonym!

W pozostałych meczach fazy grupowej 24 czerwca nasza reprezentacja zmierzy się z Kolumbią, a 28 czerwca - z Japonią. To będzie czas pełen wielu wrażeń. Polska do boju!
WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski