PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2009-06-15
`Brama i Drzwi Roku` firmy Hörmann
Firma Hörmann wprowadziła na rynek niedrogie, lecz atrakcyjne wzorniczo i technologicznie, idealnie dopasowane bramy garażowe i drzwi wejściowe.

HÖRMANN Polska Sp. z o.o.
ul. Otwarta 1
62-052 Komorniki

tel. 61 819 73 00
fax 61 810 75 75
info@hormann.pl
www.hormann.pl

» więcej o firmie

Firma Hörmann wprowadziła na rynek niedrogie, lecz atrakcyjne wzorniczo i technologicznie, idealnie dopasowane bramy garażowe i drzwi wejściowe - automatyczną segmentową bramę garażową RenoMatic i drzwi zewnętrzne RenoDoor. Pojawieniu się na rynku tych produktów towarzyszy akcja promocyjna „Brama i Drzwi Roku”. Trwająca cały rok promocja, umożliwiająca kupno bramy i drzwi w wyjątkowo niskiej cenie, to idealna okazja do przeprowadzenia remontu, ale także interesująca propozycja dla inwestorów wznoszących w czasach kryzysu nowe obiekty.

Brama RenoMatic: ciepło i wygoda
Segmentowa brama garażowa RenoMatic zbudowana została z ocieplanych paneli i wyposażona w napęd ProMatic. Segmenty o grubości 42/20 mm zapewniają bardzo dobrą izolację cieplną i cichą pracę bramy. Gwarancję cichego oraz niezawodnego otwierania i zamykania daje też opatentowany mechanizm prowadzenia napędu. Wysokiej jakości, nie wymagający konserwacji, napęd ProMatic - zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkowania. ProMatic wyposażony został bowiem w niezawodny mechanizm rozłączający, który zatrzymuje bramę natychmiast po natrafieniu na przeszkodę. Brama ma też automatyczne ryglowanie przeciwwłamaniowe, co uniemożliwia jej otwarcie przez złodzieja.

Wymiana starej uchylnej bramy garażowej na bramę segmentową sprawi, że światło przejazdu poszerzy się o 14 cm. Więcej użytecznej przestrzeni powstanie też wewnątrz garażu i bezpośrednio przed nim (brama segmentowa nie wychyla się ani na zewnątrz, ani do środka).

Brama RenoMatic doskonale nadaje się do garaży bezpośrednio połączonych z domem lub przejściem prowadzącym do części mieszkalnej.

Automatyczna Brama RenoMatic dostępna jest w promocyjnych wymiarach 2.500 x 2.125 mm. Cena obejmuje bramę i napęd i wynosi 2990 zł. Cena ta dotyczy umów, w których możliwe jest zastosowanie 7% stawki podatki VAT. W pozostałych przypadkach wartość bramy z napędem wynosi 3.405 zł (w tym 22% podatku VAT).

Drzwi RenoDoor: elegancja i bezpieczeństwo
Drzwi RenoDoor – podobnie jak bramę garażową RenoMatic charakteryzuje bardzo dobra izolacyjność cieplna (o współczynniku U do 1,1 W/m²K). Zapewnia ją płyta drzwiowa ze stali lub aluminium o grubości 46 mm, wypełniona utwardzoną pianką poliuretanową bez freonu. Przed wiatrem i innymi czynnikami atmosferycznymi doskonale chronią też podwójne uszczelki, umieszczone na wszystkich czterech krawędziach, oraz dodatkowe uszczelnienie szczotkowe w obszarze progowym. Aluminiowa ościeżnica o zaokrąglonym kształcie wyposażona jest w przegrodę termiczną.

Drzwi RenoDoor standardowo posiadają 8-punktowy zamek z ryglem obrotowym – to ważny element ochrony przeciwwłamaniowej.

Dużym atutem Drzwi Roku jest ich nowoczesny design. Gładka i elegancka powierzchnia tych drzwi przełamana została pionowym przeszkleniem w oprawie ze stali nierdzewnej. Proste, eleganckie wzornictwo sprawia, że drzwi RenoDoor są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich planujących modernizację elewacji budynku.

Stalowe drzwi RenoDoor z aluminiową ościeżnicą w promocyjnych wymiarach 1.100 x 2.100 mm kosztują tylko 3.890 zł. (dotyczy umów, w których możliwe jest zastosowanie 7% stawki podatku VAT).

Brama i Drzwi Roku – zestaw nowoczesny
Najlepszy efekt da jednak jednoczesne zamontowanie Bramy i Drzwi Roku. Zarówno brama RenoMatic, jak i drzwi RenoDoor oferowane są w trzech różnych kolorach i trzech wersjach wykończenia powierzchni. Wybór jednego z tych wariantów oraz dopasowanie do każdego rodzaju powierzchni bramy odpowiednich drzwi wejściowych pozwoli w nowoczesny i spójny sposób zaaranżować wygląd elewacji.

Biała brama o półmatowej, gładkiej powierzchni w strukturze Silkgrain idealnie komponuje się z aluminiowymi drzwiami zewnętrznymi lakierowanymi w kolorze białym. Ten zestaw dobrze pasuje do nowoczesnej, eleganckiej architektury.

Do bramy garażowej o strukturze Decograin i kolorze Złoty Dąb dopasowano stalowe drzwi zewnętrzne w takiej samej drewnopodobnej, odpornej na działanie promieni UV okleinie.

Wraz z bramą o powierzchni w strukturze Decograin i nowym kolorze Titan Metalic oferowane są stalowe drzwi zewnętrzne w tej samej, bardzo szlachetnej, eleganckiej powłoce.

Fot. 1 - Brama i drzwi roku w nowoczesnej, ekskluzywnej okleinie TitanMetalic

Fot. 2 - Struktura Silkgrain - kolor biały.

Fot. 3 - Struktura Decograin – kolor Titan Metalic.

Fot. 4 - Struktura Decograin – kolor Złoty Dąb.

na podstawie materiałów: Hörmann