PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-11-08
Pochodzenie ma znaczenie – czyli firma Wiśniowski partnerem Made in Małopolska
Firma WIŚNIOWSKI została partnerem programu Made in Małopolska prowadzonym przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Firma WIŚNIOWSKI została partnerem programu Made in Małopolska prowadzonym przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Jego główną ideą jest podkreślenie pochodzenia firm, produktów, a także potwierdzenie ich jakości i renomy. Wszystko w myśl hasła „Pochodzenie ma znaczenie", które idealnie wpisuje się w działalność marki WIŚNIOWSKI.

Projekt Made in Małopolska wspiera budowanie solidnego, regionalnego biznesu, ciekawego dizajnu, dobrego smaku, wartościowych inicjatyw, a także miejsc i obiektów szczególnie atrakcyjnych w regionie. Działania te mają na celu zbudowanie w świadomości Małopolan i turystów pozytywnego skojarzenia poszczególnych marek z miejscem ich powstawania.


Firma WIŚNIOWSKI, mająca swoją siedzibę w Wielogłowach koło Nowego Sącza, w swojej działalności szczególnie podkreśla przywiązanie do regionu. - Z Sądecczyzną wiążemy swoją przyszłość - zapewnia prezes firmy WIŚNIOWSKI Krystyna Baran, pokazując efekty trwającej rozbudowy zakładu. Dzięki tej inwestycji firma zwiększyła swoją powierzchnię do 23 ha, a to z kolei zwiększy jej moce produkcyjne, pozwoli rozwinąć ofertę produktową i stworzyć dodatkowe miejsca pracy. Firma WIŚNIOWSKI to od dawna jeden z największych pracodawców w regionie, a także mecenas wielu wydarzeń kulturalnych i sportowych. Stale współpracuje również z instytucjami i placówkami edukacyjnymi, by działać nie tylko na rzecz kształcenia przyszłych specjalistów, ale też rozwoju regionu. Jej bogata działalność charytatywna o zasięgu ogólnopolskim, a także biznesowa na arenie międzynarodowej sprawia, że firma WIŚNIOWSKI stała się wizytówką Małopolski. Dołączenie do projektu prowadzonego przez Urząd Marszłakowski było więc dla niej krokiem naturalnym.

Wśród posługujących się znakiem Made in Małopolska, znajdują się takie firmy jak, Maspex/Tymbark, ZIKO DERMO, Polskie Koleje Linowe, Kraków AIRPORT czy Radio RMF FM.WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski