PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-12-14
Eurosystem dołącza do centrów kompetencyjnych Krispol
Z fachowej pomocy i doświadczenia specjalistów będą mogli skorzystać również inwestorzy poszukujący rozwiązań dla biznesu.

KRISPOL Sp. z o.o.
Psary Małe, ul. Budowlana 1
62-300 Września

tel. 61 662 41 00
fax 61 436 76 48
biuro@krispol.pl
www.krispol.pl

» więcej o firmie

Do sieci centrów kompetencyjnych z rozwiązaniami przemysłowymi KRISPOL dołączyła poznańska firma EUROSYSTEM. Przedsiębiorstwo od ponad dwudziestu lat buduje silną pozycję na rynku budowlanym. Z fachowej pomocy i doświadczenia specjalistów będą mogli skorzystać również inwestorzy poszukujący rozwiązań dla biznesu.

W 2018 roku firma KRISPOL uruchomiła dwa duże projekty biznesowe - pierwszy dotyczył innowacyjnych salonów stolarki otworowej KRISHOME, drugi zakłada rozwiązania dedykowane dla klienta biznesowego. Z założenia centra kompetencyjne są miejscami, w których inwestor biznesowy zrealizuje całe przedsięwzięcie.


Jednym z 14 centrów kompetencyjnych KRISPOL jest pochodząca z Poznania firma EUROSYSTEM. Wymagający klient biznesowy może tu liczyć na oferty dopasowane do wymagań projektu swojej inwestycji. - Każda koncepcja wymaga indywidualnego podejścia. Nie zdarza nam się nigdy realizować tego samego projektu po raz drugi, ale jesteśmy dumni z tego, że klienci do nas wracają. W naszym portfolio są  takie firmy jak Eurocash, Lisner czy Kompania Piwowarska - mówi Renata Szczepańska z firmy EUROSYSTEM. Każde zamówienie to indywidualnie rozpatrywany przez specjalistów projekt, który finalnie ma bezawaryjnie służyć na lata - Kiedy otrzymujemy zlecenie od Klienta, w pierwszej kolejności badamy potrzeby. Wysyłamy fachowców na miejsce inwestycji, aby dobrze zdiagnozować sytuację, dobrać produkty, które będą funkcjonalne w użytkowaniu. Następnie przygotowujemy kompletną ofertę, wskazując zalecenia naszych fachowców dotyczące nie tylko samej bramy przemysłowej, ale też odpowiedniej automatyki czy zabezpieczeń, tak ważnych dla sprawnego użytkowania na co dzień. - dodaje Szczepańska. EUROSYSTEM oferuje bogatą ofertę bram segmentowych,  bram i krat rolowanych, a także dopasowanych do inwestycji drzwi. Te produkty znajdują zastosowanie w magazynach, halach produkcyjnych, centralach logistycznych, rozwiązaniach dla rolnictwa, a także jednostkach szybkiego reagowania czy salonach sprzedaży. Dodatkowo w swojej ofercie posiada również pełną ofertę automatyki, kurtyny świetlne, zabezpieczenia bram, sygnalizacje świetlne.  Wszystko po to, by klient otrzymał produkt, który w stu procentach odpowiada jego potrzebom.


Stworzenie bezpiecznych i komfortowych warunków dla biznesu jest bardzo ważne, bez względu czy zlecenie dotyczy małego warsztatu, wielkopowierzchniowej hali czy magazynu. EUROSYSTEM oprócz bogatego wachlarza produktów świadczy również całodobowy serwis, a także usługi gwarancyjne i pogwarancyjne.  - Zależy nam, żeby Klient miał świadomość, że w naszym centrum kompetencyjnym nie kupuje tylko bramy. Nasz rozbudowany system serwisowy pozwala na szybkie reagowanie w sytuacjach kryzysowych, które choć rzadkie, zdarzają się na halach produkcyjnych czy magazynach, gdzie bramy są intensywnie eksploatowane każdego dnia. Na ten moment standardowe usterki  jesteśmy w stanie zlikwidować w ciągu godziny lub dwóch od uzyskania zgłoszenia. Szybki czas reakcji to nasza przewaga konkurencyjna, którą doceniają inwestorzy. - mówi Renata Szczepańska.

Firma KRISPOL, która już od prawie trzydziestu lat produkuje bramy i kraty przemysłowe, jest zadowolona z efektywnej współpracy z EUROSYSTEM - Cieszy nas, że do naszej sieci centrów kompetencyjnych dołączyły firmy, których solidność i kompleksowa obsługa klienta odpowiada wartościom reprezentowanym przez KRISPOL. EUROSYSTEM to dystrybutor, którego możemy zarekomendować najbardziej wymagającym przedsiębiorcom i projektom. - mówi Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej firmy KRISPOL.

źródło: Krispol