PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-09-23
Urodzinowe prezenty od marki WIŚNIOWSKI, czyli pakiet promocji na 30-lecie marki
Od 17 września br. aż do 30 listopada. produkty dostępne będą w promocyjnych cenach oraz z możliwością zakupu na aż 30 rat z RRSO 0%.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

W tym roku marka WIŚNIOWSKI producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń obchodzi 30-lecie swojej działalności. Z tej okazji firma przygotowała jesienno-zimową ofertę specjalną „Otwórz urodzinowe prezenty". Od 17 września br. aż do 30 listopada. produkty marki WIŚNIOWSKI dostępne będą w promocyjnych cenach oraz z możliwością zakupu na aż 30 rat z RRSO 0%.

Jesienno-zimowa oferta specjalna została podzielona na dwa etapy:

Etap I - od 17 września do 30 listopada br. - obejmuje bramę segmentową UniTherm oraz panele kratowe VEGA B i VEGA B Light. To także wznowienie oferty 30 rat 0%.

- Rok 2019 to dla marki WIŚNIOWSKI rok wyjątkowy. W sierpniu rozpoczęliśmy obchody 30-lecia, które świętować będziemy przez cały rok. Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić naszych klientów do wspólnego celebrowania urodzin marki - dlatego przygotowaliśmy dla nich ofertę specjalną i planujemy jej wydłużenie o drugi etap do 31 stycznia 2020 r. - mówi Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu.


30 rat RRSO 0%

Po raz kolejny produkty marki WIŚNIOWSKI można kupić w 30 ratach 0%. Osoba decydująca się na zakup ratalny ma pewność, że uniknie odsetek, prowizji i innych typowych kosztów - te w czasie trwania oferty specjalnej wynoszą 0 złotych (dla maksymalnie 30 rat). Suma rat wpłacanych przez klienta będzie równa rzeczywistym kosztom zakupu produktu. WIŚNIOWSKI pokryje wszelkie należności względem operatora, które powstaną w ramach podpisanych umów ratalnych (tych zawartych na maksymalnie 30 rat).

Superciepła brama UniTherm 60 mm za jedyne 15% dopłaty

Tylko teraz przy dopłacie jedynie 15% do ceny cennikowej automatycznej bramy UniPro z panelem 40 mm, każdy zyskuje superciepłą automatyczną bramę UniTherm z panelem INNOVO 60 mm, wyposażoną w napęd METRO lub MOTO. Oferta ta jest tym atrakcyjniejsza, że zbiega się w czasie z realizowanym w Polsce programem „Czyste powietrze", którego celem jest poprawienie jakości powietrza poprzez ograniczanie emisji szkodliwych produktów spalania pochodzących z niewłaściwego ogrzewania budynków. W ramach programu można skorzystać z dofinansowania do termomodernizacji istniejących budynków oraz wyposażenia nowo powstających. Dopłatami objęte są również bramy garażowe, których współczynnik przenikania ciepła nie jest wyższy niż 1,3 W/m2K.

Ogrodzenia panelowe z unikatowym systemem Gamma 20% taniej 

Z okazji swoich urodzin marka WIŚNIOWSKI daje klientom możliwość zakupu paneli kratowych VEGA B i VEGA B Light w systemie Gamma wraz z akcesoriami, w dwóch wysokościach i trzech kolorach, w cenach niższych od cennikowych aż o 20%. Dodatkowo osoby, które zdecydują się na zakup, otrzymują teraz 10-letnią gwarancję antykorozyjną na panele kratowe zabezpieczane metodą Duplex.

Szczegóły oferty specjalnej oraz regulamin można znaleźć na stronie www.wisniowski.pl/promocja.
WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski