PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2020-04-21
„SALONOWE REWOLUCJE” – premiera trzeciego odcink programu
We wtorek, 21 kwietnia odbyła się premiera trzeciego odcinka programu „Salonowe Rewolucje", autorskiej serii produkowanej przez markę ...

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

We wtorek, 21 kwietnia odbyła się premiera trzeciego odcinka programu „Salonowe Rewolucje", autorskiej serii produkowanej przez markę WIŚNIOWSKI. Polski producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń wraz z grupą ekspertów, m.in. dr Markiem Borowińskim, znanym Shop Doctorem, przez przeszło rok przeobrażał przestrzeń punktów handlowych w nowoczesne salony sprzedaży XXI wieku.

Na kanale YouTube marki WIŚNIOWSKI pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=bhFPWs3s7iU&feature=youtu.be dostępny jest trzeci odcinek programu „Salonowe Rewolucje", który został zrealizowany w salonie OLBUD w Straszynie niedaleko Gdańska. Przeszedł on całkowitą metamorfozę, w wyniku której powstała uporządkowana i kompleksowa ekspozycja. Produkty zostały rozmieszczone nie tylko wewnątrz lokalu, ale przede wszystkim na świeżym powietrzu, w ich naturalnym środowisku. Dzięki temu zabiegowi można im się dokładnie przyjrzeć w dziennym świetle.


- Ogrodzenia w sposób naturalny stały się dominantą przestrzeni zewnętrznej. Klient może się przekonać, jak znoszą deszczowe jesienie, mroźne zimy czy upalne lata oraz że ich kolor nie blednie i nie płowieje. Umiejscowienie produktów marki WIŚNIOWSKI na zewnątrz to odważna decyzja, ale jednocześnie dowodzi ich najwyżej jakości - ani producent, ani sprzedający nie ma wątpliwości, że będą równie piękne za dwa, pięć czy dziesięć lat - mówi dr Marek Borowiński, Shop Doctor i ambasador projektu „Salonowe Rewolucje".

- Ekspozycja zewnętrzna to także najlepsza reklama, ponieważ zamiast obietnic, prezentuje prawdziwy produkt. Napis „Otwórz mnie!" ośmiela klienta i pozwala mu samodzielnie sprawdzić, że brama pracuje szybko i cicho, a automat działa płynnie. Ważne są jednak nie tylko zaproszenia, ale również informacje przekazane w jasny i prosty sposób, np. „Mogę mieć 6 metrów szerokości". To wstęp do procesu zakupowego - przekonuje dr Marek Borowiński. I tłumaczy, że dobrze zaprojektowana oraz przemyślana ekspozycja wpływa na nasze decyzje zakupowe. Jeżeli komunikacja jest przystępna - szybko i zrozumiale prezentuje cechy produktu, to mamy gwarancję sukcesu.

Jak zmienił się salon OLBUD ze Straszyna?

Salon OLBUD postawił na metamorfozę swojego otoczenia i stworzenie atrakcyjnej ekspozycji zewnętrznej, która będzie zachęcała klienta do wejścia do sklepu. Przed punktem sprzedaży klient może obejrzeć najważniejsze modele ogrodzeń marki WIŚNIOWSKI, a w roli głównej, z uwagi na elegancki i przyciągający oko design, „obsadzono" ogrodzenie z serii LUX. Warto także zwrócić uwagę na bramę wjazdową z kolekcji MODERN, która stanowi przykład nowoczesnego i eleganckiego wzornictwa. 

Salonowe Rewolucje - współpraca z ekspertami

Salonowe Rewolucje to projekt stworzony we współpracy z Shop Doktorem Markiem Borowińskim - ekspertem Visual Merchandisingu i ambasadorem programu. Specjalizuje się on w neuromerchandisingu, psychofizjologii widzenia i oddziaływania kolorów na konsumentów. Projekty wnętrz, ekspozycji i otoczenia salonu stworzyli dyplomowani architekci pracujący dla marki WIŚNIOWSKI.

Kolejne odcinki programu „Salonowe Rewolucje", powstałe w wyniku innowacyjnego projektu realizowanego przez blisko rok, będą pojawiały się cyklicznie co miesiąc na kanale marki WIŚNIOWSKI w serwisie YouTube pod adresem: https://www.youtube.com/user/FirmaWISNIOWSKI oraz na stronie projektu www.salonowerewolucje.pl.

Salony sprzedaży, które wzięły udział w projekcie Salonowe Rewolucje:

  • P.P.H.U. "Artex" Artur Petla
  • P.P.H.U. BOMARD Czesław Kędziora
  • P. H. U. Olbud Straszyn
  • JAPI-BUD DUDA Sp.j.
  • P.P.H.U. TERMO-DOM Janusz Dudek
  • Materiały Budowlane Sp. z o.o.
  • F. P. H. U Nowoczesny Dom
  • P. H. U. SOTAR Zbigniew SoprychWiśniowski
- Czołowy polski producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń oraz nowoczesnych rozwiązań dla domu. Firma z 30-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. WIŚNIOWSKI posiada centrum technologiczno-produkcyjne zapewniające jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczynia się do powstania produktów na najwyższym poziomie, cenionych w kraju i za granicą.

źródło: Wiśniowski