PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2009-12-09
Kupuj Nasze.pl - są powody do dumy
Grupa Wiśniowski otrzymała we wrześniu licencję kampanii, która uprawnia do używania na produktach znaku "Kupuj Nasze PL - Są powody do dumy".

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie
"Kupuj Nasze.PL – są powody do dumy" to zakrojony na szeroką skalę program promujący polskie produkty oraz krzewiący wśród Polaków postawę "zakupowego patriotyzmu".

Przykłady programów tego typu znajdziemy w wielu rozwiniętych gospodarczo krajach. Przywiązanie do rodzimych produktów i marek, zwane "patriotyzmem zakupowym" to zjawisko będące przejawem wzrostu zamożności. Nie występuje ono w biedniejszych krajach, gdzie podstawowym kryterium zakupu jest cena, a wybór zagranicznych produktów to oznaka prestiżu.

Celem projektu jest przełamanie stereotypów dotyczących jakości polskich produktów oraz zmiana mentalności Polaków, w której rodzimy wyrób wciąż postrzegany jest jako coś gorszego. Działania kampanii mają promować jakość naszych towarów i wspomóc polskie firmy w czasie kryzysu. Ideą jest zbudowanie poczucia dumy z tego co w nas najlepsze.

Dołączając do programu "Kupuj Nasze PL – Są powody do dumy" Grupa Wiśniowski chce przekazać, że inwestując w nasz rodzimy polski produkt, możemy przyczynić się do tworzenia wspólnego dobra, jakim jest rozwój gospodarczy naszego kraju.

informacja na podstawie materiałów: Grupa Wiśniowski