PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2009-12-11
Nowy nadajnik przemysłowy HSI firmy Hörmann
Do tysiąca bram może obsługiwać nowy nadajnik HSI 868 firmy Hörmann.

HÖRMANN Polska Sp. z o.o.
ul. Otwarta 1
62-052 Komorniki

tel. 61 819 73 00
fax 61 810 75 75
info@hormann.pl
www.hormann.pl

» więcej o firmie

Ten przemysłowy sterownik nie tylko zwiększa komfort i bezpieczeństwo obsługi dużej liczby bram, ale pozwala też oszczędzić czas i usprawnić ruch pojazdów. Jeden pilot zamiast kilku na wózku widłowym sprawia bowiem, że nie trzeba już szukać właściwego nadajnika przed zamkniętą bramą. Dzięki temu też ruch odbywa się płynnie, a sterowanie nawet tysiącem bram jest proste i wygodne. Dodatkowo nadajnik HSI zapobiega omyłkowemu otwarciu bramy, co pozwala uniknąć potencjalnych kosztownych kolizji.

Obsługa bramy odbywa się przy pomocy zaledwie dziewięciu przycisków. Opracowana przez Hörmanna efektywna metoda obsługi bram przyporządkowuje bramy poszczególnym numerom. Zbliżając się do bramy, kierowca wprowadza na nadajniku właściwy numer i - aby otworzyć bramę - potwierdza go. Numery bram, z których korzysta się najczęściej można zapisać jako numery szybkiego wyboru. Naciskając przyciski nie więcej niż pięć razy można obsłużyć do 20 bram. Przy pomocy specjalnego oprogramowania komputerowego istnieje możliwość przeniesienia zapisanych ustawień na inny nadajnik HSI.

Nadajnik HSI 868 firmy Hörmann został skonstruowany w taki sposób, by sprostał trudom codziennego użytkowania. Duże przyciski są zabezpieczone przed zabrudzeniem, dzięki czemu można się nimi posługiwać w prosty sposób, również w grubych rękawicach roboczych. Zabezpieczenie wykonane z twardej gumy chroni solidną obudowę przed uszkodzeniami, co zwiększa żywotność nadajnika i sprawia, że stanowi on niezwykle praktyczne rozwiązanie. Dodatkowo obsługę nadajnika ułatwia specjalny uchwyt mocujący, który zapobiega uszkodzeniom pilota poprzez upuszczenie. Uchwyt zapewnia także proste ładowanie pilota, choć możliwa jest również praca na baterie.

Zdjęcie główne:
Tylko jeden pilot na wózku widłowym:
nadajnik przemysłowy HSI 868 obsługuje do 1000 bram. Dzięki zabezpieczonym przed zabrudzeniem dużym przyciskom można go wygodnie obsługiwać również w rękawicach roboczych.

informacja na podstawie materiałów: Hörmann