PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2009-12-28
Nowe rozwiązania w UniPro
Grupa Wiśniowski do swojej oferty wprowadziła nowe kolory dla paneli aluminiowych oraz szyby akrylowe mrożone.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie
Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów wprowadzono nowe rozwiązania w bramach UniPro, które pozwalają zadowolić nawet tych najbardziej wymagających.

Panel aluminiowy przeszklony oraz panel aluminiowy wentylowany można zamawiać w kolorach "złoty dąb" i "orzech". Oznacza to, że brama UniPro zamówiona w tych kolorach będzie mogła być złożona z elementów w jednolitej barwie. Takie rozwiązanie pozwoli uzyskać efekt jednorodnego kolorystycznie płaszcza bramy. Wprowadzono także nowe rozwiązanie okienek i panela aluminiowego, w postaci szyby akrylowej "mrożonej" (nieprzezroczystej). Coraz częściej chcemy w swoich budynkach wykorzystywać naturalne światło, nie eksponując jednocześnie wnętrza. Idealnym rozwiązaniem jest tu zastosowanie szyby akrylowej "mrożonej" zarówno w bramach garażowych i przemysłowych, jak również w drzwiach stalowych DST i aluminiowych. Szyby "mrożone" nie zaciemniają pomieszczenia, a jednocześnie uniemożliwiają wgląd do wnętrza.


Szyba akrylowa "mrożona"

Dzięki nowej ofercie Grupy WIŚNIOWSKI, bramy segmentowe UniPro w jeszcze większym stopniu łączą niezawodną funkcjonalność z estetyką, co jest gwarancją zadowolenia użytkowników.

Zdjęcie główne:
Panel aluminiowy przeszklony
w kolorze "złoty dąb"

informacja na podstawie materiałów: Grupa Wiśniowski