PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-01-07
MakroPro powiększa ofertę
Bramy przemysłowe WIŚNIOWSKI można dopasować do każdego rodzaju hali.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie
Nowoczesne obiekty przemysłowe i użyteczności publicznej wymagają zastosowania rozwiązań, które pozwolą funkcjonować bramie tak, by jej praca nie kolidowała z ruchem wewnątrz hali. Teraz dodatkowo oferta została poszerzona o nowe prowadzenie HLO dla bram MakroPro i MakroProAlu.

Nowe prowadzenie HLO przeznaczone jest do hal z wysokim nadprożem, dostępne w bramach o maksymalnej szerokości 4000 [mm] i maksymalnej wysokości 3600 [mm]. Cechą wyróżniającą ten system prowadzenia jest usytuowanie miejsca montażu sprężyn oraz zespołu napędowego bezpośrednio nad światłem otworu. Zaletą takiego rozwiązania jest łatwy montaż oraz dostęp do podzespołów napędowych przy serwisowaniu bram. Prowadzenie HLO uzupełnia dotychczasową ofertę o nowoczesne rozwiązanie, które dzięki łatwemu i szybkiemu dostępowi do podzespołów napędowych, pozwala na obniżenie kosztów montażu.

Bramy z prowadzeniem HLO są szczególnie polecane do doków przeładunkowych, mogą być również stosowane w obiektach przemysłowych, budynkach handlowych i garażach. W zależności od wymagań brama może być otwierana ręcznie, przekładnią łańcuchową lub siłownikiem kompaktowym 3–fazowym.

informacja na podstawie materiałów: Grupa Wiśniowski