PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-01-18
10 dodatkowych kolorów drewnopodobnych
Szlachetny antyczny dąb czy stylowa siena rosso, to dwa z dziesięciu nowych kolorów drewnopodobnych, w gamie bram garażowych segmentowych UniPro.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie
Sprostanie potrzebom klienta w przypadku bram garażowych i dopasowanie ich do wyglądu budynków stanowi duże wyzwanie. Brama garażowa jest zazwyczaj dopasowywana do zamontowanej już stolarki okiennej, która dostępna jest w coraz szerszej gamie kolorystycznej. Nowa linia technologiczna do okleinowania paneli pozwoli, już wkrótce, na oferowanie bram segmentowych WIŚNIOWSKI w nowych kolorach drewnopodobnych.

10 nowych kolorów to odpowiedź na coraz większe zainteresowanie drewnem, jako elementem dekorującym nasze domy. Nowe kolory drewnopodobne wiernie oddają naturalny charakter tradycyjnych, drewnianych powierzchni. Oprócz drewna polskiego proponujemy także drewno egzotyczne, które wyróżnia się indywidualnym i niespotykanym wśród polskich gatunków usłojeniem i kolorystyką. Dzięki szerokiemu wachlarzowi barw, możemy swobodnie aranżować nasze otoczenie według upodobań i gustów. Bramy WIŚNIOWSKI w nowych drewnopodobnych kolorach, można dopasować zarówno do drewnianych elewacji jak i do nowoczesnych założeń architektonicznych, w których coraz częściej wykorzystuje się połączenie tradycyjnego drewna z awangardą.


dąb antyczny macore
ciemny dąb dąb bagienny


tabasco letnia wiśnia oregon winchester


siena rosso
siena noce


informacja na podstawie materiałów: Grupa Wiśniowski