PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-02-03
Nowe produkty marki Ferm w katalogu `Maszyny i narzędzia 2010`
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma Proma Polska wprowadziła zmiany w ofercie elektronarzędzi marki Ferm.

Proma Polska Sp. z o.o.
Błonie, ul. Maszynowa 1
55-330 Miękinia

tel. 71 358 05 20
proma@promapl.pl
www.promapl.pl

» więcej o firmie
Asortyment został powiększony o siedemnaście nowych produktów, które są dostępne w sprzedaży od stycznia 2010 roku.

W najnowszym katalogu „Maszyny i narzędzia 2010” Proma Polska przygotowała dla swoich klientów wiele nowości w obrębie cieszących się uznaniem linii produktowych Ferm, Economy by Ferm oraz Ferm Powerline.

Seria Powerline została poszerzona między innymi o piłę prostą (przeznaczoną do cięcia drewna, tworzyw sztucznych i metalu), precyzyjną pilarkę tarczową z laserem a także frezarkę górnowrzecionową z zestawem sześciu frezów. Linia została wzbogacona również o szlifierki: kątową (o mocy przyłączeniowej 750W i 880 W) i taśmową.

Dodatkowo w linii Powerline pojawiło się nowe urządzenie zasilane akumulatorem niklowo-kadmowym (NiCd) – Wiertarko – wkrętarka aku FDCD-1800K2N. Narzędzie to sprawdzi się znakomicie w pracy przy braku zewnętrznego zasilania oraz w miejscach gdzie nie sięgają przewody zasilające tradycyjnych urządzeń.

Ceniona przez klientów linia produktowa Economy by Ferm, łącząca doskonałą funkcjonalność narzędzi oraz przystępną cenę również została znacznie poszerzona. W nowej bogatej ofercie szlifierek kątowych pojawiły się modele o mocy 880W i 2000W. W katalogu „Maszyny i narzędzia 2010” klienci znajdą również: szlifierkę taśmową, wyrzynarkę, piłę prostą, pilarkę tarczową i wiele innych. Wszystkie narzędzia linii Economy by Ferm objęte są dwuletnią gwarancją.


Szlifierka kątowa EBF-125/880
Fot.: Proma Polska


Do grupy elektronarzędzi marki Ferm zostały wprowadzone nowe modele pił tarczowych ukośnych, szlifierka kątowa i szlifierka wibracyjna Delta. Na szczególna uwagę zasługuje Narzędzie wielofunkcyjne FOT-180. To wszechstronne urządzenie, dzięki wymiennym nożom i możliwości zamontowania płyty szlifierskiej typu Delta może służyć do piłowania, cięcia i szlifowania. Dzięki zastosowaniu zasady oscylacji narzędzie jest wyjątkowo precyzyjne co ułatwia pracę w miejscach trudno dostępnych. Doskonale sprawdza się w pracach wykończeniowych związanych z dopasowywaniem do siebie elementów.


Szlifierka kątowa EBF-125/880
Fot.: Proma Polska


Więcej informacji o nowościach produktowych marki FERM znajdziecie Państwo w nowym katalogu produktowym „Maszyny i narzędzia 2010” dostępnym pod adresem:
http://promapl.pl/?module=aktualnosci&id=60

Zdjęcie główne:
Wiertarko-wkrętarka aku FDCD-1800K2N
Fot. Proma PolskaProma Polska sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą maszyn i narzędzi przeznaczonych dla szerokiego kręgu odbiorców. Oferowany asortyment wraz ze związanymi z nim usługami, serwisem i doradztwem, pozostaje w pełnej harmonii z polityką handlową czeskiej spółki-matki PROMA Cz s.r.o. Wszystkie urządzenia produkowane są w sprawdzonych i autoryzowanych zakładach wykorzystujących bogatą wiedzę z zakresu budowy maszyn i narzędzi.

Pełna oferta Proma Polska sp. z o.o. to blisko 1 500 produktów marek Proma, Economy by Ferm, Ferm, Ferm Powerline, Worx Professional. Z danymi technicznymi oraz cenami dla klienta detalicznego można zapoznać się na stronie internetowej www.promapl.pl lub zamawiając bezpłatny katalog produktowy.

informacja na podstawie materiałów: Proma