PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2009-07-02
Dexxo Pro - napęd do bram garażowych
Z jednym systemem napędu dla wszystkich typów bram i dla różnych wymagań można poradzić sobie z każdą nietypową sytuacją.

SOMFY Sp. z o. o.
ul. Marywilska 34 J
03-228 Warszawa

tel. 22 509 53 00
fax 22 509 53 01
biuro@somfy.pl
www.somfy.pl

» więcej o firmie

Kompatybilny z każdym typem bram, dostosowuje się do większości ustawień. Uniwersalny Dexxo Pro daje więcej możliwości rozwoju, bez konieczności wyszukiwania i dobierania różnych napędów w zależności od typu bramy.

ELASTYCZNOŚĆ
Jakie są zalety systemu, który może być montowany przy bramie każdego typu?
Jalma Quantin: „Posiadanie jednego napędu obsługującego dużą część rynku jest bardzo wygodne – im lepiej poznasz produkt i częściej go instalujesz, tym jesteś skuteczniejszy.”

Czy pojedynczy napęd zawsze jest rozwiązaniem odpowiednim dla każdego klienta?
JQ: Tak, ponieważ klient może wybierać między napędem z łańcuchem, a napędem z paskiem, w zależności od swoich potrzeb. Poza tym programowanie pozwala dostosować sposób pracy napędu do potrzeb klienta. Do podstawowego produktu można też dodać różne funkcje dodatkowe, np. oświetlenie zewnętrzne lub baterię zasilania awaryjnego, umożliwiającą obsługę bramy w przypadku braku zasilania.

Jalma Quantin
Instalator
La Roche-sur-Foron (74) Francja

INSTALACJA
Właśnie zainstalowałeś nowy system motoryzacji bram Dexxo Pro. Jakie są według Ciebie, jako instalatora, jego największe zalety?
Frédéric Jolliot: „W trzech słowach powiedziałbym po prostu: prosty, skuteczny i oszczędzający czas.”

Czy Dexxo Pro spełnił twoje oczekiwania odnośnie wygody i instalacji?
FJ: „Tak, pod każdym względem. Można powiedzieć, że jest dziecinnie prosty! Po pierwsze, jest przejrzysty, jego komponenty są łatwe do identyfikacji, więc już na początku oszczędzasz czas.”

Czy fakt, że to takie proste, wywiera pozytywny wpływ na waszych klientów?
FJ: „Bez wątpienia. Szybkość, z jaką instalujemy napęd, nie korzystając przy tym z instrukcji, dodaje nam wiarygodności i podkreśla nasz profesjonalizm. Oprócz tego produkty gwarantują czystość pracy w każdym sensie tego słowa, a to również świetnie wpływa na nasz wizerunek.”

Frédéric Jolliot
Technical Manager
Vesoul (74) Francja

NIEPOWTARZALNOŚĆ
Właśnie ustawiłeś parametry dla nowego systemu sterowania Dexxo Pro. Co sądzisz o systemie programowania?
Partrick Bertrand: „Programowanie jest proste, przyjazne dla użytkownika i kompatybilne z innym wyposażeniem Somfy. To na pewno zaleta nowej generacji napędów. Dzięki ich ergonomiczności i łatwym do przeprowadzenia testom, możemy spełnić oczekiwania wszystkich naszych klientów.”

Czy ważne jest dla Pana proste programowanie?
PB: „Tak, oczywiście. Nawet jeśli głównym celem nie jest tu zawrotna prędkość, lecz unikanie straty czasu. Podczas pracy mamy wystarczająco dużo innych problemów związanych z całym budynkiem, które nas spowalniają, w takiej sytuacji szybkie i łatwe programowanie jest bez wątpienia dużą zaletą.”

Patrick Bertrand
Sales Manager
la Roche-sur-Foron

NIEZAWODNOŚĆ
Dexxo Pro został zaprojektowany dla profesjonalistów i przetestowany przez profesjonalistów.

Czy może nam Pani wyjaśnić, co sprawia, że Dexxo Pro jest szczególnie niezawodnym systemem sterowania?
Dominique Dupont-Roc: „Niezawodność była hasłem przewodnim całego tego przedsięwzięcia. Począwszy od wyboru komponentów po końcowy design, zrobiliśmy wszystko, aby zapewnić maksymalnie długi okres eksploatacji.”

Czy system wytrzyma próbę czasu?
DD-R: „Materiały i komponenty były wybierane pod kątem ich zdolności do długiej eksploatacji: części transmisyjne są metalowe w 100%, szyna ze stali żebrowanej, zbrojona podstawa stalowa, itd.”

Jakie gwarancje oferujecie instalatorom i użytkownikom?
DD-R: „Przede wszystkim pełną zgodność z obowiązującymi w Europie standardami, jeśli chodzi o jakość i bezpieczeństwo, produkty testowane przez trzy miesiące w warunkach normalnego użytkowania dla wszystkich bram na rynku, zanim opuszczą nasze zakłady. Poza tym oferujemy przedłużoną 5-letnią gwarancję, co jest dla profesjonalistów obietnicą niezawodności.”

Dominique Dupont-Roc
Somfy Product Line Manager

DexxoPro zaprogramujesz w zaledwie 90 sekund!
Piloty są zapamiętywane przez napęd i następuje początkowy cykl uczenia się (Autoset) w celu zapisania wszystkich ustawień (położenia krańcowe, prędkość, moc) - wszystko w zaledwie czterech kliknięciach.


Dexxo Pro posiada szereg rozmaitych ustawień. Łatwe i przyjazne dla użytkownika programowanie będzie etapem końcowym twojej pracy i dowodem twoich umiejętności.

Wyświetlacz LCD oferujący:

  • wyszukiwanie przy pomocy rozwijanego menu
  • informację o procesach w toku
  • pomoc diagnostyczną
  • historię

SOMFY Rozwiązania odpowiednie dla Twoich wymagań

  • System Dexxo Pro spełnia wymogi standardów bezpieczeństwa dla napędów drzwi i bram EN60335-2-95.
  • Jeśli instalacja zostanie poprawnie wykonana, nasze napędy odpowiadają w 100% europejskim standardom EN1324-1 i EN12453.
  • Certyfikaty ITT i deklaracje zgodności wydane przez niezależne agencje są dostępne na www.somfy.com (CE, deklaracja zgodności).
Pobierz folder
informacje na podst. materiałów: SOMFY