PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-03-15
Gazela Biznesu dla firmy WIŚNIOWSKI
Gazele Biznesu to firmy, które wyróżniają się sprawnym zarządzaniem oraz dynamicznym rozwojem, doskonale sobie radząc wśród konkurentów.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie
Firma WIŚNIOWSKI po raz czwarty została uhonorowana elitarnym wyróżnieniem "Gazele Biznesu", w X edycji plebiscytu.

Od 2002 roku, prowadzony jest ranking najdynamiczniej rozwijających się firm. Tytuł Gazele Biznesu przyznawany jest przez redakcję Pulsu Biznesu przy współpracy z firmą Coface Poland. To prestiżowe wyróżnienie otrzymują krajowe przedsiębiorstwa, którym udało się osiągnąć świetne wyniki finansowe, a odznaczają się przejrzystą polityką finansową, uczciwością wobec kontrahentów jak i pracowników, dynamiką rozwoju, a także rzetelnością i transparentnością w prowadzeniu biznesu. Rok 2009 minął pod znakiem kryzysu. W tym czasie bardzo trudnego sprawdzianu, wielu przedsiębiorców zadawało sobie pytanie „być albo nie być?”. Są jednak firmy, którym mimo spowolnienia gospodarki udało się osiągnąć świetny wynik finansowy, a to dzięki ciężkiej pracy i trafnym decyzjom. Należy do nich Firma WIŚNIOWSKI, która „Gazelą Biznesu”, została po raz czwarty.
O obecności Firmy WIŚNIOWSKI na liście rankingowej zadecydował wyrażony w procentach przyrost obrotów w ciągu trzech ostatnich lat, a także fakt, że w stosunkowo krótkim czasie, udało nam się zbudować mocną pozycję na rynku, dorównując jakością potężnym koncernom zachodnim.

Gazele Biznesu zyskały tak dobra markę wśród wielu rankingów, przede wszystkim dlatego, że o wynikach decydują jasne, oparte na wynikach finansowych kryteria. Jest to bardzo ważne wyróżnienie dla nas, ponieważ wysiłek ponad 1000ca osób zatrudnionych w naszej Firmie został zauważony i doceniony, a dodatkowo, takie wyróżnienie motywuje do dalszej pracy.

informacja na podstawie materiałów: WIŚNIOWSKI