PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-03-01
Siła jakości w nowej niższej cenie
Nowe produkty marki WORX w katalogu „Maszyny i narzędzia 2010”

Proma Polska Sp. z o.o.
Błonie, ul. Maszynowa 1
55-330 Miękinia

tel. 71 358 05 20
proma@promapl.pl
www.promapl.pl

» więcej o firmie
Najnowszy katalog „Maszyny i narzędzia 2010” firmy Proma Polska zawiera pełną i aktualną ofertę produktów marki WORX, łączących w sobie technologie pochodzące z amerykańskich laboratoriów rozwojowych, włoski design i doskonałą ergonomię.

WORX to profesjonalne narzędzia dla wymagających użytkowników cenione za trwałość, wygodę użytkowania oraz niepowtarzalny wygląd. W najnowszym katalogu „Maszyny i narzędzia 2010” klienci Proma Polska odnajdą aktualną ofertę produktową marki WORX w nowych, niższych cenach!

Nowe narzędzia dla profesjonalistów
Grupa elektronarzędzi marki WORX została poszerzona między innymi o imadło specjalne WU060. To przydatne urządzenie, o długości roboczej 940 mm i sile ściskania 1000 kg, zapewni dużą stabilność obrabianych elementów.  Wśród nowości warto wymienić także szlifierkę mimośrodową WU651, piłę prostą WU404 oraz młot udarowo-obrotowy WU330.2.  Bardzo dobre parametry techniczne produktów, wysoka jakość wykonania i trwałość zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ergonomiczne kształty oraz nowoczesne włoskie wzornictwo sprawią, że praca z nimi stanie się przyjemnością.


Imadło specjalne WU060
Fot.: Proma Polska

Wydajne i funkcjonalne urządzenia bezprzewodowe
W odpowiedzi na oczekiwania klientów, asortyment został również wzbogacony o kolejne modele wiertarko-wkrętarek z zasilaniem akumulatorowym – modele WU166 i WU370. Zastosowanie w urządzeniach nowej generacji ogniw litowo - jonowych (Li- Ion) pozwoliło na zmniejszenie wagi i rozmiarów akumulatorów, co znacznie ułatwia manipulację narzędziem. Jednocześnie, nowe baterie charakteryzują się bardzo dobrą wydajnością.

Wszystkie elektronarzędzia marki WORX objęte są 5-cio letnim Programem Gwarancyjnym. Każdy klient, który w ciągu czternastu dni od daty zakupu zarejestruje produkt na stronie www.worxtools.pl otrzyma dostęp do wielu usług, między innymi przedłużonej gwarancji, szybkiego 48 godzinnego serwisu czy rekompensaty w przypadku kradzieży.

Więcej informacji o nowościach produktowych marki WORX znajduje się w nowym katalogu produktowym „Maszyny i narzędzia 2010”, dostępnym pod adresem:
http://promapl.pl/?module=aktualnosci&id=60

Zdjęcie główne:
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa
Fot.: Proma PolskaProma Polska sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą maszyn i narzędzi przeznaczonych dla szerokiego kręgu odbiorców. Oferowany asortyment wraz ze związanymi z nim usługami, serwisem i doradztwem, pozostaje w pełnej harmonii z polityką handlową czeskiej spółki-matki PROMA Cz s.r.o. Wszystkie urządzenia produkowane są w sprawdzonych i autoryzowanych zakładach wykorzystujących bogatą wiedzę z zakresu budowy maszyn i narzędzi.

Pełna oferta Proma Polska sp. z o.o. to blisko 1 500 produktów marek Proma, Economy by Ferm, Ferm, Ferm Powerline, Worx Professional. Z danymi technicznymi oraz cenami dla klienta detalicznego można zapoznać się na stronie internetowej www.promapl.pl lub zamawiając bezpłatny katalog produktowy.

informacja na podstawie materiałów: Proma