PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2009-08-26
20 lat Firmy WIŚNIOWSKI
Dynamiczny rozwój Firmy był możliwy dzięki zaufaniu, jakim od samego początku obdarzyli firmę Polacy oraz olbrzymiemu wysiłkowi całego zespołu pracowników.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie
Od wytworzenia pierwszej bramy WIŚNIOWSKI minęło już 20 lat. Ten historyczny moment był okazją do wspólnego świętowania ponad tysięcznej załogi, Partnerów Handlowych, Przedstawicieli współpracujących instytucji oraz Przyjaciół Firmy. Na miejsce Jubileuszu wybrano nowo powstałą halę produkcyjną, która jest symbolem nieustającego rozwoju Firmy, nawet w czasach spowolnienia gospodarczego.

Firma WIŚNIOWSKI w 1989 roku
Firma WIŚNIOWSKI w 2009 roku

Niecodziennie się zdarza, by z niewielkiego zakładu w oparciu o wyłącznie własny, polski kapitał i pracę, można było stworzyć nowoczesne przedsiębiorstwo produkujące kompleksowe rozwiązania z zakresu ogrodzeń, bram i drzwi dla całej Europy. Na czym zatem polega sukces WIŚNIOWSKIEGO? Odpowiedź tkwi przede wszystkim w odważnej i wizjonerskiej postawie właściciela Firmy - Andrzeja Wiśniowskiego, a także w produktach, które od samego początku tworzone są z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców połączoną z ciągłym dostosowywaniem się do potrzeb Klienta. Dynamiczny rozwój Firmy był możliwy dzięki zaufaniu, jakim od samego początku obdarzyli firmę Polacy oraz olbrzymiemu wysiłkowi całego zespołu pracowników. „Każdy duży sukces składa się z szeregu większych lub niekiedy wręcz maleńkich przedsięwzięć, dlatego słowa podziękowania kieruję w stronę wszystkich ludzi, którzy wykazywali chęć i zaangażowanie w ramach codziennych obowiązków na swoich stanowiskach pracy. Bez nich nie moglibyśmy dzisiaj świętować” – podkreśla Andrzej Wiśniowski.

Jednym z elementów decydujących o dynamicznym rozwoju Firmy WIŚNIOWSKI jest innowacyjność. Firma jako jedna z pierwszych w branży wprowadziła wiele ciekawych rozwiązań konstruktorskich w swoich wyrobach podwyższając standardy obowiązujące w branży. Wymusiła także na rynku możliwość zamawiania bram dopasowanych „na wymiar”. Ważna jest przy tym odpowiedzialność ekologiczna. WIŚNIOWSKI optymalizuje zużycie energii i wody w procesach produkcyjnych, wykorzystuje naturalne oświetlenie w halach produkcyjnych i biurowcu, posiada bezściekową ocynkownię oraz bezpyłową malarnię proszkową, w której stosuje ekologiczne preparaty. W produkcji wykorzystywana jest wyłącznie nieszkodliwa dla środowiska bezfreonowa pianka poliuretanowa. W ten sposób możliwa jest praca dla coraz większej ilości Klientów korzystających na co dzień z wyrobów Firmy z uwzględnieniem potrzeb otaczającej nas natury.

W dniu Jubileuszu dziękujemy wszystkim użytkownikom bram, drzwi i ogrodzeń WIŚNIOWSKI za zaufanie do polskiej marki. Inwestując w produkt wytwarzany fabrycznie w Polsce przez Firmę o polskim kapitale przez polskich pracowników możemy przyczyniać się do tworzenia wspólnego dobra, jakim jest rozwój gospodarczy naszego kraju. Produkty WIŚNIOWSKI można zamówić w ponad 800 Punktach Partnerów Handlowych, dzięki czemu zawsze jesteśmy blisko Klientów oferując profesjonalne rozwiązania oraz szybki serwis.

Zdjęcia z obchodów 20-lecia Firmy WIŚNIOWSKI

informacja na podstawie materiałów: WIŚNIOWSKI