PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-05-16
Frezarka górnowrzecionowa FDBF-1300
Ciesząca się uznaniem użytkowników seria narzędzi Ferm Powerline firmy Proma została rozszerzona o nową frezarkę górnowrzecionową FDBF-1300.

Proma Polska Sp. z o.o.
Błonie, ul. Maszynowa 1
55-330 Miękinia

tel. 71 358 05 20
proma@promapl.pl
www.promapl.pl

» więcej o firmie
To nowoczesne narzędzie do frezowania, profilowania i fazowania z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nowa frezarka z serii Powerline charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Narzędzie napędzane jest silnikiem o mocy 1300 W. Płynna regulacja obrotów w zakresie 9000- 30000/min. pozwala na precyzyjnie dostosowanie prędkości pracy do średnicy frezu oraz rodzaju obrabianego materiału. Wrzeciono frezarki wyposażone jest w tuleje zaciskowe o średnicy 6 i 8 mm. Frezarka górnowrzecionowa FDBF-1300 umożliwia skrawanie z maksymalną głębokością 60 mm oraz wykonywanie cięć o średnicy do 30 mm. Do urządzenia dołączony jest zestaw sześciu frezów.

Łatwa w użyciu i serwisowaniu
Frezarka górnowrzecionowa FDBF-1300 to narzędzie w pełni przyjazne dla użytkowników, ponieważ zapewnia komfort i bezpieczeństwo pracy. Wygodne, ergonomicznie zaprojektowane uchwyty pozwalają na precyzyjne prowadzenie maszyny i osiąganie bardzo dobrych rezultatów. Dodatkową stabilizację zapewnia równoległa prowadnica. Bezpieczeństwo pracy gwarantuje również blokada włącznika.  Dzięki blokadzie wrzeciona frezarki górnowrzecionowej FDBF-1300 można łatwo wymienić narzędzia. Również wymiana szczotek węglowych nie stanowi problemu - dzięki prostemu dostępowi użytkownik może zrobić to samodzielnie. Warunkiem precyzyjnej pracy jest dobrze widoczny obszar roboczy. Frezarka górnowrzecionowa FDBF-1300 wyposażona jest w diody LED zapewniające doskonałą widoczność, oraz końcówkę do odsysania pyłu pozwalającą na podłączenie do urządzenia odkurzacza dzięki czemu możliwe jest uniknięcie zapylenia.

Frezarka górnowrzecionowa FDBF-1300 cena katalogowa 365,00 zł netto
Dystrybutor: Proma Polska

Zdjęcie główne:

Frezarka górnowrzecionowa FDBF-1300
Fot.: Proma PolskaProma Polska sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą maszyn i narzędzi przeznaczonych dla szerokiego kręgu odbiorców. Oferowany asortyment wraz ze związanymi z nim usługami, serwisem i doradztwem, pozostaje w pełnej harmonii z polityką handlową czeskiej spółki-matki PROMA Cz s.r.o. Wszystkie urządzenia produkowane są w sprawdzonych i autoryzowanych zakładach wykorzystujących bogatą wiedzę z zakresu budowy maszyn i narzędzi.

Pełna oferta Proma Polska sp. z o.o. to blisko 1 500 produktów marek Proma, Economy by Ferm, Ferm, Ferm Powerline, Worx Professional. Z danymi technicznymi oraz cenami dla klienta detalicznego można zapoznać się na stronie internetowej www.promapl.pl lub zamawiając bezpłatny katalog produktowy.

informacja na podstawie materiałów: Proma