PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2009-09-14
Nowe wzory i kolory bram WIŚNIOWSKI to jeszcze więcej możliwości.
Nowością są panele do bram o strukturze: smoothgrain i sandgrain oraz kolor antracyt.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie
Bramy garażowe segmentowe WIŚNIOWSKI dostępne są w nowych, atrakcyjnych strukturach i kolorach. Teraz na pewno znajdziesz to, czego szukasz, bo jest z czego wybierać. Nowością są panele do bram o strukturze: smoothgrain i sandgrain oraz kolor antracyt.

Struktura smoothgrain oznacza gładką powierzchnię bramy. Ten minimalizm formy w zestawieniu z kolorami drewnopodobnymi (złoty dąb i orzech) daje efekt prostoty i elegancji zarazem. To szczypta smaku na co dzień.

Brama garażowa segmentowa UniPro, wzór: przetłoczenia wysokie, kolor: antracyt, struktura: sandgrain. Brama garażowa segmentowa UniPro, wzór: bez przetłoczeń, kolor: złoty dąb, struktura: smoothgrain. Brama garażowa segmentowa UniPro, wzór: przetłoczenia niskie, kolor orzech, struktura: smoothgrain.

Brama z paneli o strukturze sandgrain w zdecydowanym antracytowym kolorze idealnie pasuje do nowoczesnych i oryginalnych form architektonicznych. Świetnie komponuje się również z prostym miejskim stylem i zabudową szeregową. Brama w takim wykonaniu wygląda naprawdę efektownie i wyjątkowo.

Aktualną ofertę wzorów i kolorów bram segmentowych można znaleźć tutaj oraz bazę Punktów Sprzedaży na terenie kraju.

żródło: WIŚNIOWSKI