PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-06-17
Zyskowny Konkurs KRISPOL zakończony
Zakończył się organizowany przez firmę KRISPOL konkurs „CZYSTY ZYSK” i „PROMOCJA
Z AROMATEM”

KRISPOL Sp. z o.o.
Psary Małe, ul. Budowlana 1
62-300 Września

tel. 61 662 41 00
fax 61 436 76 48
biuro@krispol.pl
www.krispol.pl

» więcej o firmie
W obydwu konkursach nagrodami było 10 myjek wysokociśnieniowych KÄRCHER oraz 20 ekspresów do kawy SIEMENS i SAEKO.

Zwycięzcy konkursu „CZYSTY ZYSK” zostali wyłonieni wśród klientów, którzy w czasie trwania akcji dokonali zakupu automatycznej bramy garażowej KRISPOL i zaproponowali hasło reklamowe dla produktów firmy. Autorzy 10 najlepszych haseł otrzymali myjki wysokociśnieniowe KÄRCHER – idealny upominek na czas wiosennych porządków.


Nagrody czekały również na Partnerów Handlowych KRISPOL – w ramach „PROMOCJI Z AROMATEM” 20 ekspresów do kawy marek SIEMENS i SAEKO trafiło do firm, w których dokonali zakupu zwycięzcy konkursu CZYSTY ZYSK, a także do punktów wykazujących się największymi zakupami bram automatycznych KRISPOL w czasie trwania akcji.
KRISPOL Sp. z o.o. to producent najwyższej jakości bram garażowych i przemysłowych, krat rolowanych, rolet zewnętrznych oraz stolarki aluminiowej. Firma jest obecna w branży budowlanej od 19 lat i zalicza się do grona najważniejszych producentów stolarki otworowej w Polsce.

KRISPOL oferuje dystrybutorom współpracę handlową opartą na profesjonalnym doradztwie, spełniającą oczekiwania najbardziej wymagającego klienta, w myśl zasady – „rozwiązania indywidualnie dopasowane”. Współpracując z najlepszymi dostawcami w kraju i za granicą, tworzy produkty od lat doceniane przez użytkowników i wyróżniane przez ekspertów. Świadczą o tym m.in. nagrody: „Gazele Biznesu”, „Kryształowy profil”, „Jakość roku”, „Lider stolarki budowlanej”, trzykrotny tytuł „Produkt Przyjazny dla Mojego Domu”, a także najnowsze wyróżnienie rolet zewnętrznych tytułem „Najlepsze w Polsce”.

informacja na podstawie materiałów: KRISPOL