PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-07-12
Najszersza oferta dekorów
KRISPOL - jeden z czołowych polskich producentów stolarki otworowej - wprowadził najszerszą na rynku ofertę dekorów oklein do segmentowych bram garażowych.

KRISPOL Sp. z o.o.
Psary Małe, ul. Budowlana 1
62-300 Września

tel. 61 662 41 00
fax 61 436 76 48
biuro@krispol.pl
www.krispol.pl

» więcej o firmie
W kolekcji bram SIROCCO dostępna jest niespotykana na rynku, wyjątkowo obszerna gama dekorów-oklein. Obejmuje ona aż 60 oklein, w tym takie dekory drewnopodobne jak: brzoza różowa, wiśnia amaretto, toscana, orzech włoski kolonialny. W palecie tej znalazły się także nietypowe i nowoczesne kolory: tytanowy, antracytowy, srebrny, szary agat. Tak bogata gama oklein, stosowanych również przez najlepszych producentów okien, umożliwia zachowanie jednolitej kolorystyki stolarki otworowej całego domu. Pozwala także spełnić wszelkie oryginalne i nietypowe pomysły inwestorów. Dzięki temu bramy te są idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy chcą się wyróżnić i podkreślić indywidualny charakter swojego domu.

Kolekcja SIROCCO obejmuje bramy z gładkich segmentów bez przetłoczeń. Elegancka i prosta forma bram doskonale komponuje się z różnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Klient może nadać bramie jeszcze bardziej zindywidualizowany i ekskluzywny charakter, stosując jeden ze wzorów detali dekoracyjnych ze stali szlachetnej.
KRISPOL Sp. z o.o. to producent najwyższej jakości bram garażowych i przemysłowych, krat rolowanych, rolet zewnętrznych oraz stolarki aluminiowej. Firma jest obecna w branży budowlanej od 19 lat i zalicza się do grona najważniejszych producentów stolarki otworowej w Polsce.

KRISPOL oferuje dystrybutorom współpracę handlową opartą na profesjonalnym doradztwie, spełniającą oczekiwania najbardziej wymagającego klienta, w myśl zasady – „rozwiązania indywidualnie dopasowane”. Współpracując z najlepszymi dostawcami w kraju i za granicą, tworzy produkty od lat doceniane przez użytkowników i wyróżniane przez ekspertów. Świadczą o tym m.in. nagrody: „Gazele Biznesu”, „Kryształowy profil”, „Jakość roku”, „Lider stolarki budowlanej”, trzykrotny tytuł „Produkt Przyjazny dla Mojego Domu”, a także najnowsze wyróżnienie rolet zewnętrznych tytułem „Najlepsze w Polsce”.

informacja na podstawie materiałów: KRISPOL