PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-10-12
KRISPOL nagrodzony za jakość
Starania KRISPOL o oferowanie produktów jak najwyższej jakości zostały ponownie docenione przez niezależnych ekspertów.

KRISPOL Sp. z o.o.
Psary Małe, ul. Budowlana 1
62-300 Września

tel. 61 662 41 00
fax 61 436 76 48
biuro@krispol.pl
www.krispol.pl

» więcej o firmie
Segmentowe bramy garażowe KRISPOL zostały nagrodzone w dwóch prestiżowych programach.

Jesienią tego roku zakończył się ogólnopolski program Najwyższa Jakość Quality International 2010. KRISPOL otrzymał złote godło QI 2010 w kategorii QI product - produkt najwyższej jakości. Zgodnie ze słowami organizatorów, konkurs ten „ma za zadanie wyłonienie i uhonorowanie podmiotów odznaczających się wysoką dbałością o jakość oferowanych produktów i usług".

W tym samym czasie do firmy dotarła kolejna dobra wiadomość - Redakcja Poradnika Budowlanego MÓJ DOM oraz Kapituła Nagrody przyznały bramom garażowym KRISPOL tytuł Produktu Przyjaznego dla Mojego Domu na rok 2011. Ten tytuł KRISPOL otrzymał już po raz czwarty.

Rok 2010 jest bardzo udany dla KRISPOL - od lutego firma zebrała tak prestiżowe tytuły jak Gazela Biznesu (już po raz siódmy!), Jakość Roku i wyróżnienie Najlepsze w Polsce dla rolet zewnętrznych KRISPOL. Dodatkowo, od początku tego roku KRISPOL oferuje Klientom wydłużoną, 5-letnią gwarancję na produkty dla domu: bramy garażowe i rolety zewnętrzne. To kolejne dowody na to, że produkty KRISPOL to dobry wybór.
KRISPOL Sp. z o.o. to producent najwyższej jakości bram garażowych i przemysłowych, krat rolowanych, rolet zewnętrznych oraz stolarki aluminiowej. Firma jest obecna w branży budowlanej od 19 lat i zalicza się do grona najważniejszych producentów stolarki otworowej w Polsce.

KRISPOL oferuje dystrybutorom współpracę handlową opartą na profesjonalnym doradztwie, spełniającą oczekiwania najbardziej wymagającego klienta, w myśl zasady – „rozwiązania indywidualnie dopasowane”. Współpracując z najlepszymi dostawcami w kraju i za granicą, tworzy produkty od lat doceniane przez użytkowników i wyróżniane przez ekspertów. Świadczą o tym m.in. nagrody: "Gazele Biznesu", "Kryształowy profil", "Jakość roku", "Lider stolarki budowlanej", "Złote Godło Quality International", czterokrotny tytuł "Produkt Przyjazny dla Mojego Domu", a także wyróżnienie rolet zewnętrznych tytułem "Najlepsze w Polsce".

informacja na podstawie materiałów: KRISPOL