PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-11-03
WIŚNIOWSKI – nowa jakość w logistyce
Firma WIŚNIOWSKI wprowadziła do swojej oferty kompleksowe wyposażenie stanowisk przeładunkowych

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie
Stanowiska przeładunkowe WIŚNIOWSKI to kompleksowe rozwiązanie w logistyce. Firma oferuje szereg produktów z zakresu techniki przeładunku w postaci bram, pomostów, uszczelnień, śluz, podestów oraz wyposażenia dodatkowego. Wszystkie elementy tworzone są w oparciu o najwyższą jakość materiałów oraz najnowocześniejsze technologie. Spełniają wszystkie normy dotyczące bezpieczeństwa oraz eksploatacji.

Doki przeładunkowe WIŚNIOWSKI, to rozwiązania systemowe, zapewniające całkowite zabezpieczenie towaru, urządzeń i pracowników przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Ma to wpływ zarówno na bezpieczeństwo, jak również na komfort pracy osób obsługujących bazę transportową.

Zastosowanie stanowisk przeładunkowych WIŚNIOWSKI w znacznym stopniu skutkuje skróceniem czasu przeładunku, co minimalizuje koszty związane z przestojem samochodów dostawczych.

Firma WIŚNIOWSKI dostosuje stanowisko przeładunkowe do wymagań każdego obiektu. Wszystkie elementy znajdują zastosowanie zarówno w obiektach nowo powstałych jak również przeznaczonych do modernizacji, a ich pełna kompatybilność zapewni sprawne działanie w każdej sytuacji.

informacja na podstawie materiałów: WIŚNIOWSKI