PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-01-25
Legi Vario S
Legi Vario S może stać się niewielką ogrodową furtką, bądź pełnowymiarową bramą wjazdową o szerokości do 6 metrów.

LEGI POLSKA Sp. z o.o.
Karolina, ul. Piaskowa 15
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel. 25 758 71 82
biuro.minsk@legi-polska.pl
www.legi-polska.pl

» więcej o firmie

Wygodna, uniwersalna skrzydłowa brama ogrodzeniowa. Legi Vario S skonstruowano w ten sposób, by wybór kierunku otwierania - do środka lub na zewnątrz, możliwy był również w trakcie montażu. Co ciekawe, nawet zamontowane już skrzydło przestawić można na otwieranie prawo lub lewostronne. Bramę można otwierać nawet do 180 stopni. W zależności od liczby skrzydeł (jedno, dwa lub trzy), Legi Vario S może stać się niewielką ogrodową furtką, bądź pełnowymiarową bramą wjazdową o szerokości do 6 metrów.


Konstrukcja umożliwia montaż sterowania automatycznego. Bramy Legi Vario S dostępne są w kolorach palety RAL (malowane proszkowo) lub w kolorze srebrnym (ocynk ogniowy). Projektanci nadali im wyraźny, minimalistyczny design. Bramę doposażyć można o dodatkowe elementy - takie jak zamykane rygle, odboje, itp. Klamki (do wyboru stała lub ruchoma) wykonane są z aluminium. Ponieważ bramy Legi Vario S produkowane są w seriach, dostępne są praktycznie od ręki.LEGI POLSKA
jest liderem na rynku ogrodzeń systemowych. Ponad 60 - letnie doświadczenie sprawia, że systemy Legi są doceniane na całym świecie. Firma oferuje ogrodzenia dla infrastruktury publicznej, obiektów przemysłowych, deweloperskich, sportowych i posesji prywatnych. W sprzedaży znajdują się także ogrodzenia agresywne dedykowane obiektom wojskowym oraz lotniskom. Produkcja ogrodzeń Legi odbywa się nowoczesnej fabryce w Wałbrzychu. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii cynkowania i malowania gwarantują produktom Legi długoletnią wytrzymałość.

  źródło: Legi Polska