PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2008-09-18
Nowe wzory bram garażowych w okleinach drewnopodobnych DECOGRAIN
Paleta wzorów bram w okleinach drewnopodobnych Decograin firmy Hörmann wzbogaciła się o nowy odcień.

HÖRMANN Polska Sp. z o.o.
ul. Otwarta 1
62-052 Komorniki

tel. 61 819 73 00
fax 61 810 75 75
info@hormann.pl
www.hormann.pl

» więcej o firmie
Te stalowe bramy, pokryte na zewnątrz odporną na działanie promieni UV okleiną foliową z tworzywa sztucznego, doskonale imitującą wygląd i strukturę drewna, dostępne są już w trzech kolorach. Oprócz znanych dotąd oklein Złoty Dąb i Mahoń Hörmann oferuje teraz bramy Decograin także w kolorze Ciemny Dąb.


Brama garażowa w okleinie drewnopodobnej w kolorze Ciemny Dąb - wzór kasetonowy
Foto: Hörmann

Bramy w okleinie Ciemny Dąb znakomicie sprawdzają się zarówno w okazałych rezydencjach, jak i w domach o minimalistycznej architekturze. Budynkom w stylu rezydencjonalnym nadają klasycznego, szlachetnego rysu, domom modernistycznym – lekkości i elegancji. W rezydencjach wpisujących się w klimat dawnych wiejskich posiadłości idealne zastosowanie znajdują bramy w okleinie Ciemny Dąb o wzorze kasetonowym. Dopasowane do naturalnych dębowych drzwi wejściowych i kolorystyki okien dają efekt architektonicznej spójności i konsekwencji.


Brama garażowa w okleinie drewnopodobnej w kolorze Ciemy Dąb - z przetłoczeniami poziomymi
Foto: Hörmann

Bramy z przetłoczeniami poziomymi w okleinie Ciemny Dąb, które upodabniają się do bram drewnianych zbudowanych z desek, dobrze harmonizują z prostotą nowoczesnych budynków, a w połączeniu z aplikacjami z drewna na elewacji tworzą ciekawą i piękną całość.

informacja na podstawie materiałów: HÖRMANN