PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-01-17
Mikrofalowy detektor ruchu w bramach przemysłowych WIŚNIOWSKI
Detektor ruchu to rozwiązanie, które umożliwia bezobsługową pracę bramy.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie
Detektor ruchu stosowany przez Firmę WIŚNIOWSKI - za pośrednictwem fal mikrofalowych - ma za zadanie wykrycie ruchu pojazdów czy osób przemieszczających się w obszarze detekcji, a następnie uruchamia działanie sterownika bramy, wprowadzając ją w ruch. Dzięki temu nie ma konieczności zatrzymywania się w celu ręcznej aktywacji bramy.

Urządzenie to posiada szereg możliwości konfiguracji ustawień obszaru detekcji. W zależności od zapotrzebowania detektor wykrywa i rozpoznaje ruch pojazdów oraz pieszych. Posiada także funkcję rozpoznawania kierunku ruchu, dzięki czemu zapobiega zbędnemu otwieraniu się bramy. Programowanie detektora odbywa się w łatwy i wygodny sposób z niższego poziomu za pomocą pilota. Zapewnia to bezpieczne i prawidłowe programowanie.


W naszej szerokości geograficznej ważną rolę odgrywa zakres temperatur w jakiej urządzenie może działać. Detektor ruchu stosowany do bram przemysłowych WIŚNIOWSKI sprawdza się w temperaturach od - 30oC do + 60oC, co oznacza, że jego działanie jest niezawodne niezależnie od pory roku.


informacja na podstawie materiałów: WIŚNIOWSKI