PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-01-19
Nowe wzory segmentów ogrodzeń posesyjnych
Nowe wzory segmentów posesyjnych posiadają wszystkie zalety ogrodzeń produkowanych w Fabryce WIŚNIOWSKI.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie
Wraz z pojawieniem się aktualizacji cennika ogrodzeń posesyjnych, Firma WIŚNIOWSKI wprowadziła do oferty handlowej nowe wzory segmentów w systemie Style oraz Classic.

Linia nowych wzorów segmentów posesyjnych w większości wykonana jest w konstrukcji zamkniętej, dzięki czemu tworzą one wraz z pozostałymi elementami systemu jednolitą całość.

Wypełnieniem w nowych wzorach systemu Classic są różnej szerokości kształtowniki, spawane wewnątrz ramy. Ogrodzenie zbudowane z tych segmentów łatwo dopasować do każdego otoczenia, a prosta forma doskonale podkreśli charakter kompozycji przestrzennej posesji.

Dla miłośników bardziej ozdobnych form, proponujemy nowe wzory segmentów w ramie w systemie Style. Wypełnieniem są tutaj pręty stalowe z elementami metaloplastyki, których walory estetyczne ozdobią każdą posesje.

Nowe wzory segmentów posesyjnych posiadają wszystkie zalety ogrodzeń produkowanych w Fabryce WIŚNIOWSKI. Wykonywane są z największą dbałością i dokładnością, posiadają najlepsze zabezpieczenie antykorozyjne w postaci cynkowania ogniowego i dostępne są we wszystkich kolorach z palety RAL.


informacja na podstawie materiałów: WIŚNIOWSKI