PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2006-11-02
Nowe powierzchnie, nowe kolory i wzory bram segmentowych.
Firma Hörmann KG rozszerza swoją ofertę bram segmentowych o atrakcyjne warianty bram w nowoczesnym wzornictwie.

HÖRMANN Polska Sp. z o.o.
ul. Otwarta 1
62-052 Komorniki

tel. 61 819 73 00
fax 61 810 75 75
info@hormann.pl
www.hormann.pl

» więcej o firmie
Teraz inwestorzy nowych i remontowanych budynków mają do dyspozycji jeszcze bogatszą ofertę, która spełni ich najbardziej indywidualne wizje architektoniczne.

Szczególnie nowy kolor antracytowy CH 703 podkreśla szlachetność i wysoką jakość produktów. Ocieplane bramy segmentowe, które są dostępne w tym kolorze, nadają fasadzie budynku ekskluzywny charakter. W tym samym kolorze dostęne są także drzwi zewnętrzne i zadaszenia Hörmann, które harmonizują z wzornictwem bramy segmentowej. Dzięki tak skomponowanej całości front budynku prezentuje się bardzo atrakcyjnie.


Harmonizują z architekturą domu: brama i drzwi zewnętrzne „design“ w nowym szlachetnym kolorze antracytowym CH 703.
Foto: Hörmann

Nowością jest również wzór 459 bramy, który zwraca uwagę stylowymi, zaokrąglonymi aplikacjami ze stali nierdzewnej. Ten wariant bramy jest dostępny także jako wzór 469 z wysokiej jakości elementami przeszklenia, które rozjaśniają garaż. Drzwi boczne do garażu są dostarczane w takim samym, nowoczesnym wzornictwie.

Hörmann oferuje ponadto swoim partnerom handlowym ocieplane bramy z blachy stalowej z przetłoczeniami M i kasetonami S, z powierzchnią decograin, w dwóch wariantach wzorów: Golden Oak - wiernie imitujący strukturę dębu oraz ciemny mahoń. Ta niedroga brama stalowa stanowi idealne połączenie ciepłego i naturalnego wyglądu drewna z wytrzymałością konstrukcji.


Przyciągają wzrok: stylowa brama garażowa i drzwi boczne z okrągłymi aplikacjami ze stali nierdzewnej i przeszkleniem - wzór 469, dostępny także bez przeszklenia.
Foto: Hörmann

Nowością w ofercie firmy Hörmann jest ocieplana brama segmentowa EPU 40 z eleganckimi przetłoczeniami L i półmatową powierzchnią silkgrain, która stanowi pod względem cenowym atrakcyjną alternatywę dla ocieplanej bramy LPU 40 o grubości 42 cm.

Cały pakiet dla bram garażowych Hörmann zawiera napędy SupraMatic i ProMatic nowej generacji. Napęd SupraMatic w połączeniu z bramą segmentową zapewnia teraz do 50% większą prędkość otwierania (22 centymetry na sekundę), a ponadto automatycznie rozpoznaje podłączone urządzenia zabezpieczające. Daje to możliwość szybszego uruchomienia bramy, ponieważ nie trzeba przeprowadzać skomplikowanego programowania. Last but not least nowa oferta akcesoriów takich jak wewnętrzny sterownik radiowy FIT 2 czy nowy skaner odcisków, stwarza partnerom handlowym, specjalizującym się w automatyce, perspektywę interesujących transakcji.

Foto główne: Hörmann
Brama segmentowa Hörmann EPU 40 z eleganckimi przetło-czeniami L i atrakcyjną półmatową powierzchnią silkgrain®.

informacja na podstawie materiałów: HÖRMANN