PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2008-06-16
Wysoka izolacyjność cieplna - nowa brama spiralna z przegrodą termiczną - HSS 6530
Nowy typ nawijania spiralnego - opracowany na potrzeby częstego korzystania z bramy - umożliwia osiągnięcie szybkości do trzech metrów na sekundę.

HÖRMANN Polska Sp. z o.o.
ul. Otwarta 1
62-052 Komorniki

tel. 61 819 73 00
fax 61 810 75 75
info@hormann.pl
www.hormann.pl

» więcej o firmie
Odpowiedzialne wykorzystanie zasobów energii i związane z tym obniżanie kosztów stanowią istotny aspekt przy konstruowaniu nowych bram przeznaczonych do dużych otworów. By osiągnąć te cele, firma Hörmann stworzyła bramę HSS 6530 o specjalnych właściwościach.

Profile o grubości 30 milimetrów z przegrodą termiczną o współczynniku przenikania ciepła na poziomie do 2,5 - zgodnie z normą DIN 12428 - zapewniają konieczną izolację przy wykorzystaniu bramy jako zamknięcia zewnętrznego oraz we wnętrzach - w przypadku pomieszczeń o różnych poziomach temperatur. Stabilność płyty bramy o maksymalnych wymiarach 6.500 mm szerokości oraz 6.000 mm wysokości zapewniają segmenty połączone na całej jej szerokości.

Nowy typ nawijania spiralnego - opracowany na potrzeby częstego korzystania z bramy - umożliwia osiągnięcie szybkości do trzech metrów na sekundę. Mechanizm rolowania dba o to, by segmenty się nie dotykały, chroni w ten sposób konstrukcję bramy. Rolki boczne z tworzywa sztucznego, odporne na zużycie prowadzenia łańcuchów, oraz łączniki zawiasów z tworzywa sztucznego zapewniają długą żywotność bramy i jej cichą pracę.

Podczas montażu można oszczędzić czas i pieniądze, bowiem płyta bramy, napęd i podpora jako całość zostały wstępnie zmontowane. W przypadku naprawy specjalne mocowania zatrzaskowe umożliwiają szybką wymianę profili i zapewniają krótkie przerwy w pracy.

Foto główne: Hörmann
Nowa brama szybkobieżna HSS 6530 firmy Hörmann jest stabilna i otwiera się z prędkością do trzech metrów na sekundę

informacja na podstawie materiałów: HÖRMANN