PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2008-06-16
Bramy szybkobieżne dla przemysłu spożywczego i stref chłodniczych
Bramy szybkobieżne stosuje się dla zapewnienia ochrony przed hałasem i przeciągami, dla oszczędności energii oraz w celu polepszenia klimatu pomieszczeń i płynności ruchu.

HÖRMANN Polska Sp. z o.o.
ul. Otwarta 1
62-052 Komorniki

tel. 61 819 73 00
fax 61 810 75 75
info@hormann.pl
www.hormann.pl

» więcej o firmie
Te szybkie bramy mogą być wykorzystywane we wnętrzach i na zewnątrz budynków. W wersjach specjalnych spełniają wymogi szczególnych branż, takich jak na przykład przemysł spożywczy.
  • Brama energooszczędna V 3515 Iso - to brama przygotowana specjalnie dla przedsiębiorstw zajmujących się logistyką towarów mrożonych i świeżych. Szczególną cechą tego typu bram szybkobieżnych jest elastyczna kurtyna izolacyjna o grubości 30 mm, pozwalająca osiągnąć współczynnik przenikania ciepła poniżej 1,0.
  • Brama szybkobieżna Iso Speed Cold - przeznaczona jest do zamknięcia stref z dużymi różnicami temperatur, np. w chłodniach Dodatkowe uszczelki podłogowe i nadproża oraz wewnętrzne i zewnętrzne segmenty z przegrodami termicznymi pozwalają osiągnąć współczynnik przenikania ciepła na poziomie nie większym niż 0,3 W/ m² K.
  • V 2515 Food – to brama szybkobieżna zbudowana ze stali nierdzewnej o powierzchni hydrofobowej, opracowana przez firmę Hörmann specjalnie na potrzeby przemysłu spożywczego, w którym podstawową rolę odgrywa higiena środowiska pracy. Brama ta przeznaczona jest przede wszystkim do stref mokrych. Materiał, z którego jest wykonana, oraz elektronika zostały skutecznie zabezpieczone przed korozją i wilgocią. Duża prędkość otwierania tej nowej bramy wewnętrznej, wynosząca od 1,5 bis 0,8 m/s, umożliwia szybki przepływ towarów i - w przypadku większości stref przechowywania żywności w niskiej temperaturze - przyczynia się do obniżenia kosztów energii.

Brama szybkobieżna Iso Speed firmy Hörmann może być wykorzystywana
jako zamknięcie w strefach charakteryzujących się dużymi różnicami
temperatur, np. w chłodniach, w temperaturze do minus 34 stopni C.
Foto: Hörmann


Brama szybkobieżna V 2515 Food firmy Hörmann to konstrukcja
nadająca się szczególnie do stref mokrych
Foto: Hörmann

Foto główne: Hörmann
Energooszczędna brama szybkobieżna V 3515 Iso nadaje się szczególnie do przejść między strefami ciepłymi, a zimnymi lub strefami przechowywania świeżych produktów.

informacja na podstawie materiałów: HÖRMANN