PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-03-11
Przełom w projektowaniu ogrodzeń posesyjnych
Firma WIŚNIOWSKI przygotowała nową, jedyną w swoim rodzaju pomoc przy pracy w projektowaniu, dla Partnerów Handlowych...

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie
Firma WIŚNIOWSKI wprowadziła pierwsze na rynku profesjonalne narzędzie do projektowania ogrodzeń posesyjnych w postaci autorskiego programu AW Expert.

AW Expert - Pomysł, Projekt, Wykonanie

Firma WIŚNIOWSKI przygotowała nową, jedyną w swoim rodzaju pomoc przy pracy w projektowaniu, dla Partnerów Handlowych, prowadzących sprzedaż produktów WIŚNIOWSKI
Każdy Klient udając się do dobrych punktów sprzedaży korzystających z programu AW Expert, w kilka minut otrzyma profesjonalny projekt swojego ogrodzenia.

Program pozwala na stworzenie kilku koncepcji wyglądu tego samego ogrodzenia, a następnie na wybranie najlepszego dla Klienta rozwiązania. Dzięki temu projektując nowe ogrodzenie lub planując remont starego, można w pełni uwzględnić wrażenia estetyczne, mające duży wpływ na projektowanie przestrzeni. Bazą do stworzenia projektu jest katalog wzorów ogrodzeń WIŚNIOWSKI. W tej chwili do dyspozycji jest wybór kilkudziesięciu wzorów w czterech systemach ogrodzeniowych WIŚNIOWSKI, we wszystkich kolorach z palety RAL.


AW Expert dostosuje projekt zarówno do dużych i małych posesji bez względu na ukształtowanie terenu, z możliwością wykonania rysunku na rzutach architektonicznych budynku. Opracowany projekt może służyć jako wizualizacja, a także załącznik do zgłoszenia w odpowiednim urzędzie. Możliwość wydruku projektu w postaci raportu użytych elementów, w znacznym stopniu ułatwia późniejsze zamawianie elementów.

Oprócz gotowego projektu otrzymają Państwo szczegółowy kosztorys wszystkich elementów potrzebnych do wykonania ogrodzenia oraz cenę ostateczną całego ogrodzenia. Dzięki możliwości zastosowania typowych rozwiązań W programie uzyskają Państwo najbardziej atrakcyjną cenę swojego ogrodzenia. Dużą zaletą programu jest także skrócony termin realizacji, ponieważ gotowy projekt jest od razu przesyłany do Firmy WIŚNIOWSKI w formie zamówienia. 

AW Expert zapewnia:
  • profesjonalny, wielowariantowy projekt
  • szczegółowy kosztorys
  • możliwość nanoszenia zmian
  • skrócony termin realizacji
  • ogrodzenie w atrakcyjnej cenie
  • szybkie odtworzenie zamówienia w razie potrzeby
Punkty Sprzedaży korzystające z programu AW Expert na www.wisniowski.pl

informacja na podstawie materiałów: WIŚNIOWSKI