PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-05-09
Ekskluzywny wywiad z Pauliną Smaszcz - Kurzajewską
Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem, jakiego przedstawicielom firmy KRISPOL udzieliła pani Paulina Smaszcz–Kurzajewska.

KRISPOL Sp. z o.o.
Psary Małe, ul. Budowlana 1
62-300 Września

tel. 61 662 41 00
fax 61 436 76 48
biuro@krispol.pl
www.krispol.pl

» więcej o firmie

BEZPIECZNIE DLA DZIECI, ESTETYCZNIE
I NOWOCZEŚNIE - JESTEM ZACHWYCONA!

Wielokrotnie w wywiadach wspomina Pani, że oboje z mężem macie „sportowe dusze". Czy na co dzień znajdują Państwo czas, aby realizować tę pasję? 

Nie wyobrażam sobie życia bez codziennych ćwiczeń. Jeśli odpuszczę, źle się czuję i mam wrażenie, że zaniedbałam coś ważnego. Razem z synami w wolnych chwilach wyruszam na rower, spacer, pograć w piłkę - cały czas towarzyszy nam ruch i aktywność. Maciek codziennie przed pracą biega, bo wtedy czuje się lepiej i zdrowiej, jest to też przygotowanie do kolejnego maratonu. Zawsze powtarza, że bieganie go uskrzydla.

Kilka lat temu przeprowadzili się Państwo poza miasto - jakie były przyczyny tej decyzji? Jak ta zmiana wpłynęła na Państwa aktywny tryb życia?

Poza miastem jest cisza, zieleń, natura. Można zachwycać się śpiewem ptaków, biedronką, biegnącą po lesie sarną. To jest inna przestrzeń. Tu nie trzeba chodzić do drogich siłowni, by być aktywnym. Trzeba po prostu korzystać z tego, co daje nam natura. Dobre buty i do startu!


Czy Państwa dzieci - Franek i Julek - też wykazują zamiłowania sportowe?

Chyba nie mają wyjścia. Z tak zakręconymi na punkcie sportu rodzicami jak my, chyba wyssali aktywność z mlekiem matki. Franek uwielbia deskorolkę i skoki na rowerze BMX, Julianek to pchełka, która ciągle pędzi, jest niesamowicie ciekawy świata i ludzi.

Jakie dyscypliny sportu są Państwu szczególnie bliskie? Komu Państwo kibicują?

Maciek już od wielu lat kibicuje Adamowi Małyszowi, który niestety właśnie zakończył karierę sportową w skokach. Formuła 1 z udziałem Roberta Kubicy jest także tematem przewodnim w naszym domu. Ja kibicuję wszystkim młodym lekkoatletom, bo wiele z nimi rozmawiam i wiem, jak ciężkie są ich treningi i jak bardzo są zdeterminowani by się wybić, zwłaszcza, że większość z nich pochodzi z małych miejscowości. Trzymam mocno za nich kciuki.

W ostatnim czasie skorzystali Państwo z oferty KRISPOL i wymienili bramy garażowe w swoim domu. Co skłoniło Państwa do zakupu bram garażowych naszej firmy?

Przeważyła znajomość marki KRISPOL, która pojawia się przy okazji różnych wydarzeń sportowych, np. spotkań Ligi Światowej i meczów Lecha Poznań w Lidze Europy. Dodatkowo przeglądając stronę internetową firmy przed zakupem, trafiłam na informacje o waszej współpracy z drużyną siatkarzy Krispol Września, co bardzo mi się spodobało.

Na co zwracała Pani/zwracali Państwo szczególną uwagę przy wyborze bramy?

Najważniejsze - poza wspomnianą, zaufaną marką - było dla mnie bezpieczeństwo użytkowania, szczególnie dla dzieci.

Czy jest coś, co by Pani zmieniła w bramie po kilku miesiącach użytkowania?

Jest perfekcyjnie!

Dziękujemy za rozmowę.

***

Paulina Smaszcz-Kurzajewska - z wykształcenia filolog polski, wiele lat przepracowała w telewizji, a następnie w branży PR. Prywatnie żona Macieja Kurzajewskiego, dziennikarza sportowego, oraz mama Franka i Julka. Miłośniczka gimnastyki i tenisa. Zaangażowana w pracę społeczną na rzecz Komitetu Ochrony Praw Dziecka.
KRISPOL Sp. z o.o. to producent najwyższej jakości bram garażowych i przemysłowych, krat rolowanych, rolet zewnętrznych oraz stolarki aluminiowej. Firma jest obecna w branży budowlanej od 20 lat i zalicza się do grona najważniejszych producentów stolarki otworowej w Polsce.

KRISPOL oferuje dystrybutorom współpracę handlową opartą na profesjonalnym doradztwie, spełniającą oczekiwania najbardziej wymagającego klienta, w myśl zasady – „rozwiązania indywidualnie dopasowane”. Współpracując z najlepszymi dostawcami w kraju i za granicą, tworzy produkty od lat doceniane przez użytkowników i wyróżniane przez ekspertów. Świadczą o tym m.in. nagrody: „Gazele Biznesu”, „Kryształowy profil”, „Jakość roku”, „Lider stolarki budowlanej”, „Złote Godło Quality International”, czterokrotny tytuł „Produkt Przyjazny dla Mojego Domu”, a także wyróżnienie rolet zewnętrznych tytułem „Najlepsze w Polsce”.


informacja na podstawie materiałów: KRISPOL