PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-05-19
KRISPOL na najważniejszych imprezach sezonu
W 2011 roku KRISPOL prezentował na targach swoją ofertę bogatą w bramy segmentowe, bramę i kratę rolowaną oraz rolety zewnętrzne.

KRISPOL Sp. z o.o.
Psary Małe, ul. Budowlana 1
62-300 Września

tel. 61 662 41 00
fax 61 436 76 48
biuro@krispol.pl
www.krispol.pl

» więcej o firmie

Tej wiosny KRISPOL zaprezentował swoją ofertę podczas wiodących targów budowlanych Europy Środkowej i Wschodniej - CONECO w Bratysławie oraz IBF w Brnie.

Targi CONECO odbyły się w Bratysławie, pomiędzy 29 marca a 2 kwietnia 2011. Nowoczesne i eleganckie stoisko KRISPOL zdecydowanie wyróżniało się wśród wystawców. KRISPOL zaprezentował na nim  swoją pełną ofertę asortymentową, skierowaną zarówno do budownictwa mieszkaniowego, jak i instytucjonalnego.


Na stoisku można było zobaczyć w pełni zautomatyzowane bramy segmentowe, bramę i kratę rolowaną, a także rolety zewnętrzne. Na ekspozycji znalazła się między innymi brama z paneli z tłoczeniem V-profilowanym - idealna propozycja dla nowoczesnych obiektów. Nie zabrakło też wprowadzonych w minionym roku do oferty drzwi wejściowych, okien i witryn.

Kolejna odsłona prezentacji KRISPOL miała miejsce podczas targów IBF w Brnie, w dniach 12-16 kwietnia 2011. Obie imprezy są regularnie odwiedzane przez rzeszę kilkudziesięciu tysięcy gości i zaowocowały bazą nowych kontaktów handlowych. Targi umożliwiły zwiedzającym zapoznanie się z innowacjami i aktualnymi trendami w budownictwie. Dzięki szerokiej gamie wystawców - w tym liderów swoich branż - każdy zwiedzający z pewnością znalazł tam odpowiedź na nurtujące go pytania i skorzystał z nowych pomysłów i inspiracji.
KRISPOL Sp. z o.o. to producent najwyższej jakości bram garażowych i przemysłowych, krat rolowanych, rolet zewnętrznych oraz stolarki aluminiowej. Firma jest obecna w branży budowlanej od 20 lat i zalicza się do grona najważniejszych producentów stolarki otworowej w Polsce.

KRISPOL oferuje dystrybutorom współpracę handlową opartą na profesjonalnym doradztwie, spełniającą oczekiwania najbardziej wymagającego klienta, w myśl zasady – „rozwiązania indywidualnie dopasowane”. Współpracując z najlepszymi dostawcami w kraju i za granicą, tworzy produkty od lat doceniane przez użytkowników i wyróżniane przez ekspertów. Świadczą o tym m.in. nagrody: „Gazele Biznesu”, „Kryształowy profil”, „Jakość roku”, „Lider stolarki budowlanej”, „Złote Godło Quality International”, czterokrotny tytuł „Produkt Przyjazny dla Mojego Domu”, a także wyróżnienie rolet zewnętrznych tytułem „Najlepsze w Polsce”.


informacja na podstawie materiałów: KRISPOL