PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-07-07
KRISPOL rozwija swoje wirtualne studio projektowe
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik multimedialnych, KRISPOL udostępnił na swojej stronie internetowej wirtualne studio projektowe.

KRISPOL Sp. z o.o.
Psary Małe, ul. Budowlana 1
62-300 Września

tel. 61 662 41 00
fax 61 436 76 48
biuro@krispol.pl
www.krispol.pl

» więcej o firmie

Konfigurator początkowo umożliwiał dobór bramy garażowej, sukces aplikacji i entuzjastyczny odzew z rynku szybko skłonił producenta do rozszerzenia jego możliwości - początkowo o rolety zewnętrzne, a w ostatnim czasie - również o drzwi wejściowe marki KRISPOL. Tym samym konfigurator objął pełną aktualną ofertę firmy w zakresie produktów dla domu i umożliwił internautom kompleksowy wybór wyposażenia do własnej inwestycji. Ogromną zaletą aplikacji jest także prosty, szybki i przyjemny sposób obsługi. Nowoczesna i przejrzysta szata graficzna zachęca do testowania najróżniejszych opcji wykończenia domu.

Od początku działania przyświeca nam idea „rozwiązań indywidualnie dopasowanych". Teraz chcielibyśmy zaprosić użytkowników naszych produktów do jej zastosowania w praktyce i wypróbowania naszych możliwości. - zachęca Grzegorz Ratajczak, Członek Zarządu KRISPOL - Cieszą nas liczne sygnały o tym, jak konfigurator pomaga w podejmowaniu decyzji zakupowych. Pomaga on użytkownikom idealnie dopasować wyposażenie domu do jego wyglądu i stylistyki, a także znaleźć produkty, które spełnią ich wszelkie, nawet najbardziej nietypowe pomysły. Klienci cenią sobie fakt, że mogą całkowicie za darmo wypróbować różne warianty wyposażenia domu, a na końcu wybrać i wydrukować sobie najlepszy, ostatecznie wybrany zestaw.

Użytkownik programu rozpoczyna od określenia kolorystyki budynku, dzięki czemu ma możliwość późniejszego dopasowania produktów do jego wyglądu i skomponowania optymalnego wyglądu całości. W przypadku bram określa się ich przetłoczenie, strukturę paneli, kolorystykę i dodatki. Dla rolet niezbędny jest wybór systemu i typu, a także kolorystyki obudowy i pancerza rolety. W trakcie konfiguracji drzwi wybierany jest model wypełnienia, kolorystyka, rodzaj przeszklenia i typ klamki lub uchwytu.KRISPOL Sp. z o.o. to producent najwyższej jakości bram garażowych i przemysłowych, krat rolowanych, rolet zewnętrznych oraz stolarki aluminiowej. Firma jest obecna w branży budowlanej od 20 lat i zalicza się do grona najważniejszych producentów stolarki otworowej w Polsce.

KRISPOL oferuje dystrybutorom współpracę handlową opartą na profesjonalnym doradztwie, spełniającą oczekiwania najbardziej wymagającego klienta, w myśl zasady - „rozwiązania indywidualnie dopasowane". Współpracując z najlepszymi dostawcami w kraju i za granicą, tworzy produkty od lat doceniane przez użytkowników i wyróżniane przez ekspertów. Świadczą o tym m.in. nagrody: „Gazele Biznesu", „Kryształowy profil", „Jakość roku", „Lider stolarki budowlanej", „Złote Godło Quality International", czterokrotny tytuł „Produkt Przyjazny dla Mojego Domu", a także wyróżnienie rolet zewnętrznych tytułem „Najlepsze w Polsce".

źródło: Krispol