PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-08-24
Napędy OPTIMUM T firmy Wiśniowski
Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów i nowopowstałych garażach firma Wiśniowski wzbogaciła asortyment napędów o modele z zasilaniem górnym.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Pod koniec czerwca 2011 roku do oferty napędów OPTIMUM firmy WIŚNIOWSKI dołączyły cztery nowe modele z zasilaniem górnym - OPTIMUM T ECO, OPTIMUM T 600, OPTIMUM T 800 i OPTIMUM T 1100. Nowoczesne produkty dedykowane bramom garażowym zwiększą komfort ich użytkowania oraz bezpieczeństwo.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów i nowopowstałych garażach firma Wiśniowski wzbogaciła asortyment napędów o modele z zasilaniem górnym. Tak umieszczone gniazdo zasilania elektrycznego bramy pozwala uniknąć kłopotu z ukryciem przewodów. Jest to bardzo ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim z uwagi na bezpieczeństwo. Zasilanie dociera do napędu bezpośrednio ze stropu, bez potrzeby wykorzystania dużej ilości kabli. Wprowadzone do oferty firmy WIŚNIOWSKI napędy OPTIMUM T to doskonałe rozwiązanie zarówno do bram garażowych segmentowych, jak i uchylnych.


Napęd OPTIMUM T z zasilaniem górnym
Fot. Wiśniowski

OPTIMUM funkcjonalności...

Transformator zasilający znajduje się w obudowie na końcu szyny z listwą zębatą, po której porusza się napęd. Dzięki temu zasilanie doprowadzone jest do niego bezpośrednio z gniazda. Szyna jezdna, wykonana z aluminium, dobierana jest w zależności od wysokości bramy i stanowi komplet z napędem. Wszystkie modele OPTIMUM T firmy WIŚNIOWSKI zasilane są napięciem 24V. Za sprawą funkcji łagodnego startu oraz zatrzymania bramy segmentowe z napędem OPTIMUM T pracują niezwykle cicho. Ponadto w bramach uchylnych opcja dynamicznego domknięcia daje gwarancję pewnego zamknięcia poprzez zatrzaśnięcie rygli. W napędzie znajdują się także mechaniczne wyłączniki krańcowe, za sprawą których brama zatrzymuje się w odpowiednim położeniu co do milimetra.


Brama garażowa z napędem OPTIMUM T to gwarancja funkcjonalności i bezpieczeństwa
Fot. Wiśniowski

...i OPTIMUM wygody

Bramy z asortymentu firmy WIŚNIOWSKI z napędem OPTIMUM T w wersjach 600, 800, 1100 zostały wyposażone w dwukanałowe piloty 2A433. Posiadają one dodatkową osłonę, która zabezpiecza przyciski przed przypadkowym wciśnięciem. Prawie 270 milionów kombinacji kodu nadajnika, gwarantuje duże bezpieczeństwo, ponieważ szansa na powtórzenie się tej samej sekwencji kodu jest możliwa po 18 latach użytkowania pilota 10 razy dziennie. Komfort użytkowania bramy garażowej można dodatkowo podnieść korzystając z opcjonalnego wyposażenia, które nie tylko zwiększają poziom zabezpieczeń, lecz również ułatwią obsługę bramy. Zamek szyfrowy z klawiaturą kodową pozwala sterować bramą na zewnątrz garażu bez użycia nadajnika zgodnie z potrzebami użytkowników.

Napęd OPTIMUM T wraz z szyną jezdną i bramą firmy WIŚNIOWSKI tworzą kompletne, złożone z perfekcyjnie dopasowanych komponentów urządzenie, którego użytkowanie jest funkcjonalne oraz całkowicie bezpieczne. Urządzenie spełnia europejską normę EN 13241-1 oraz jest oznakowane znakiem CE.

Ceny:

Napęd OPTIMUM T 600 (bez szyny jezdnej) - cena od 620 zł + VAT
Napęd OPTIMUM T 800 (bez szyny jezdnej) - cena od 790 zł + VAT
Napęd OPTIMUM T 1100 (bez szyny jezdnej): - cena od 880 zł + VAT

Szyna jezdna z listwą zębatą - cena od 320 zł + VAT
Napęd OPTIMUM T ECO (w komplecie z szyną jezdną)
- cena od 850 zł + VAT

Zdjęcie główne:
Napęd OPTIMUM T z zasilaniem górnym
Fot. Wiśniowski
Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem wysokiej jakości bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. W jej ofercie znajduje się również stolarka aluminiowa. Produkty posiadają certyfikat ISO 9001:2008.

Firma posiada własną sieć sprzedaży zlokalizowaną na terenie całego kraju oraz zagranicą.

Dewizą jest hasło „Innowacja i jakość”. Wysoka jakość produktów i usług, jest dla firmy WIŚNIOWSKI podstawowym celem w dążeniu do utrwalenia opinii zaufanego partnera. Działania firmy zmierzają w kierunku rozwoju technologii i automatyzacji produkcji, co zapewnia utrzymanie jej wysokich standardów. Pełną kontrolę nad produktem gwarantuje własne biuro konstrukcyjne wraz z wydziałami pomocniczymi, gdzie powstaje większość elementów i podzespołów.

Firma WIŚNIOWSKI oferuje szerokie spektrum produktów do obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, a także wsparcie techniczne na różnych etapach realizacji projektu.
W ofercie znajdują się:
  • bramy garażowe i przemysłowe
  • kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych
  • panele kratowe
  • drzwi, okna, fasady aluminiowe, stalowe i przeciwpożarowe
Rozwiązania dla wymagających
Bramy, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI są niezawodnym rozwiązaniem do obiektów gdzie liczy się trwałość, wysoka jakość i bezpieczeństwo. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane, sprawdzają się w każdych warunkach, zapewniając maksymalne zadowolenie użytkowników.

Dostosowane do różnych wymagań
Wielowariantowość wzorów i kolorów, walory estetyczne oraz wysoka funkcjonalność bram, drzwi i ogrodzeń WIŚNIOWSKI pozwala dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów.

Wszystkie produkowane przez firmę WIŚNIOWSKI produkty posiadają wymagane Certyfikaty, Aprobaty i Atesty Higieniczne, m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001, Zgodność produktów ze znakiem CE , Aprobatę Techniczną ITB i Atest Higieniczny PZH.

źródło: Wiśniowski