PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-09-05
WIŚNIOWSKI otwiera bramę Domu Modelowego JANKI!
Firma Wiśniowski przekazała bramę garażową segmentową UniPro automatyczną z napędem OPTIMUM T 600.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie
Indywidualny projekt, wysokiej jakości materiały oraz ekstrawaganckie wnętrza - od początku sierpnia 2011 roku zwiedzający mogą oglądać imponujący Dom Modelowy w podwarszawskich Jankach. Nietypowy, jak na to miejsce, budynek powstał w ramach ogólnopolskiej akcji o charakterze edukacyjnym. Firma Wiśniowski w ramach projektu prezentuje segmentową bramę garażową UniPro, która stanowi doskonałe dopełnienie obiektu. Dom Modelowy można odwiedzić osobiście lub wirtualnie!  

Organizatorem ogólnopolskiej akcji DOM MODELOWY jest pracownia architektoniczna Studio Atrium we współpracy z Grupą 7point oraz firmą wykonawczą Arkada Budownictwo i studiem aranżacji wnętrz Excellent Design. Zgodnie z założeniem projekt ma przybliżyć inwestorom indywidualnym problematykę, związaną z  budową swojego pierwszego domu. Akcja daje możliwość poznania nowych technologii i rozwiązań w budownictwie oraz bezpośrednich konsultacji z producentami materiałów budowlanych. Wszystkie etapy budowy można na bieżąco oglądać na portalach: dommodelowy.pl, mybudujemy.pl oraz budownictwo.7point.pl, a także na kanale Domu Modelowego na youtube.com.

Ogólnopolski charakter projektu sprawił, że wzięli w nim udział czołowi polscy producenci materiałów budowlanych oraz elementów wyposażenia wnętrz. Zaprezentowali oni nie tylko swoje produkty, ale także uzyskali możliwość utrzymania stałego kontaktu z inwestorami.

Wśród nich znalazła się również firma WIŚNIOWSKI, która przekazała na rzecz projektu bramę garażową segmentową UniPro automatyczną z napędem OPTIMUM T 600 przeznaczoną do użytku w zabudowie jednorodzinnej. Brama o wymiarach 2450 x 2340 mm w kolorze złoty dąb idealnie wkomponowała się w fasadę budynku. Zbudowana jest z prowadnic pionowych, poziomych podsufitowych i skrzydła wykonanego z gładkich (smoothgrain) paneli stalowych. Ponadto brama garażowa UniPro wyposażona została w zabezpieczenia przed opadnięciem skrzydła w przypadku pęknięcia sprężyny oraz zamek sprzężony z napędem, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Jest ona także zgodna z normą bramową PN-EN 13241-1 i oznakowana znakiem CE jako brama z napędem.

Ekspozycję można oglądać przez cały tydzień od poniedziałku do soboty w godzinach od 10.00 do 20.00 oraz w niedzielę od godziny 10.00 do 18.00 przez najbliższe 10 miesięcy na terenie PARKU HANDLOWEGO JANKI koło Warszawy.

Więcej informacji na:
www.dommodelowy.pl
www.mybudujemy.pl
www.budownictwo.7point.pl

Zdjęcie główne:
Brama garażowa segmentowa UniPro w kolorze złoty dąb idealnie wkomponowała się w fasadę budynku
Fot. Wiśniowski
Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem wysokiej jakości bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. W jej ofercie znajduje się również stolarka aluminiowa. Produkty posiadają certyfikat ISO 9001:2008.

Firma posiada własną sieć sprzedaży zlokalizowaną na terenie całego kraju oraz zagranicą.

Dewizą jest hasło „Innowacja i jakość”. Wysoka jakość produktów i usług, jest dla firmy WIŚNIOWSKI podstawowym celem w dążeniu do utrwalenia opinii zaufanego partnera. Działania firmy zmierzają w kierunku rozwoju technologii i automatyzacji produkcji, co zapewnia utrzymanie jej wysokich standardów. Pełną kontrolę nad produktem gwarantuje własne biuro konstrukcyjne wraz z wydziałami pomocniczymi, gdzie powstaje większość elementów i podzespołów.

Firma WIŚNIOWSKI oferuje szerokie spektrum produktów do obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, a także wsparcie techniczne na różnych etapach realizacji projektu.
W ofercie znajdują się:
  • bramy garażowe i przemysłowe
  • kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych
  • panele kratowe
  • drzwi, okna, fasady aluminiowe, stalowe i przeciwpożarowe
Rozwiązania dla wymagających
Bramy, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI są niezawodnym rozwiązaniem do obiektów gdzie liczy się trwałość, wysoka jakość i bezpieczeństwo. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane, sprawdzają się w każdych warunkach, zapewniając maksymalne zadowolenie użytkowników.

Dostosowane do różnych wymagań
Wielowariantowość wzorów i kolorów, walory estetyczne oraz wysoka funkcjonalność bram, drzwi i ogrodzeń WIŚNIOWSKI pozwala dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów.

Wszystkie produkowane przez firmę WIŚNIOWSKI produkty posiadają wymagane Certyfikaty, Aprobaty i Atesty Higieniczne, m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001, Zgodność produktów ze znakiem CE , Aprobatę Techniczną ITB i Atest Higieniczny PZH.

źródło: Wiśniowski