PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-10-27
VARIO – nowa era ogrodzeń
Od listopada w ofercie firmy WIŚNIOWSKI dostępny będzie nowy system ogrodzeń VARIO.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

System ogrodzeń VARIO to niepowtarzalna propozycja stworzona z myślą o szerokim spektrum klientów, którzy chcą sami skomponować swoje indywidualne ogrodzenie - unikatową i nieszablonową wizytówkę każdej posesji.

Planujesz

Jeśli planujesz ogrodzić swój dom lub wymienić stare ogrodzenie firma WIŚNIOWSKI oferuje kompletny system ogrodzeniowy VARIO, złożony z segmentów, słupów, furtek, dwóch typów bram (do wyboru przesuwnej lub dwuskrzydłowej) oraz akcesoriów montażowych. A to wszystko w atrakcyjnej cenie. Nowa linia powstała w oparciu o badania preferencji użytkowników i stanowi odpowiedź na rosnącą potrzebę indywidualnych możliwości aranżacji. Umożliwia osobisty wkład w kształtowanie ostatecznego wyglądu ogrodzenia wraz z całym otoczeniem. Pozwala stworzyć ogrodzenie posesyjne „uszyte na miarę" naszych oczekiwań, indywidualnie dobrane do potrzeb i gustów. System VARIO stanowi dopełnienie kompleksowej oferty firmy WIŚNIOWSKI w obszarze ogrodzeń posesyjnych, w skład której wchodzą również systemy Classic, Style, Premium i Lux.


Brama przesuwna w systemie ogrodzeniowym VARIO wzór AW.10.83/Wk
Fot. Wiśniowski

Wybierasz

Bramy, segmenty i furtki dostępne są w trzech liniach łuków: prostej, wypukłej oraz wklęsłej. Kształtowniki segmentów mogą być zakończone dwoma rodzajami grotów, w kształcie kulki bądź wysmukłej „piramidki". Dopełnieniem całości są stylizowane motywy ozdobne, które w zależności od indywidualnej koncepcji można dowolnie umieszczać na kształtownikach, nadając ogrodzeniu unikatowy wygląd. Elastyczna koncepcja nowego systemu VARIO umożliwia dostosowanie ogrodzenia do każdego kształtu posesji. Akcesoria montażowe pozwalają na dopasowanie elementów ogrodzenia do wszystkich rodzajów słupów, w tym bardzo modnych w ostatnim czasie słupów murowanych wykonanych z piaskowca, klinkieru czy kamienia.


Grot O-ABS, Grot K-ABS
Fot. Wiśniowski

Zyskujesz

Nowa linia VARIO powstała w oparciu o badania konsumenckie, dlatego też dokładnie odpowiada oczekiwaniom klientów w zakresie ogrodzeń posesyjnych. Zastosowanie przez firmę WIŚNIOWSKI nowych technologii produkcji oraz optymalizacja samego procesu produkcyjnego pozwoliły stworzyć nowy standard w systemach ogrodzeniowych, gwarantujący wysoką jakość w atrakcyjnej cenie. Teraz stalowe, solidne ogrodzenie może upiększyć każdą posesję. Zastosowana w systemie VARIO konstrukcja jest sztywna i stabilna. Wysoką trwałość wszystkich elementów zapewnia ochronna warstwa cynku, nakładana metodą ogniową oraz warstwy powłok poliestrowych, nakładane proszkowo. Tak zabezpieczone ogrodzenie daje gwarancję trwałości na wiele lat, bez kosztownych konserwacji. System ogrodzeniowy VARIO można dodatkowo wyposażyć w automatykę firmy WIŚNIOWSKI. Kupując kompletny system ogrodzeniowy marki WIŚNIOWSKI zyskujemy gwarancję wysokiej jakości produktu, sygnowanego uznaną marką.


Wzór: AW.10.83/Wk, Wzór: AW.10.81/P, Wzór: AW.10.82/ Wp, Wzór: AW.10.84/P
Fot. Wiśniowski

W ofercie

 • brama przesuwna lub dwuskrzydłowa, furtka, segmenty, słupy, akcesoria montażowe
 • wzory: AW.10.81, AW.10.82, AW.10.83, AW.10.84
 • prosta, wypukła lub wklęsła linia zakończenia
 • groty: O-ABS lub K-ABS
 • wypełnienie: kształtownik 20x20
 • ocynk ogniowy + malowanie proszkowe kolor czarny: RAL 9005/MAT
 • 10 LAT GWARANCJI ANTYKOROZYJNEJ
 • brama przesuwna na pilota: napęd zamknięty w słupie

Jesienna oferta promocyjna systemu VARIO!

Szczegółowe informacje:
http://www.wisniowski.pl/download/promocje/gazetka_promocyjna_jesien2011.pdf

Zdjęcie główne:
System ogrodzeniowy VARIO wzór AW.10.81/P.
Fot. Wiśniowski
Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem wysokiej jakości bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. W jej ofercie znajduje się również stolarka aluminiowa. Produkty posiadają certyfikat ISO 9001:2008.

Firma posiada własną sieć sprzedaży zlokalizowaną na terenie całego kraju oraz zagranicą.

Dewizą jest hasło „Innowacja i jakość”. Wysoka jakość produktów i usług, jest dla firmy WIŚNIOWSKI podstawowym celem w dążeniu do utrwalenia opinii zaufanego partnera. Działania firmy zmierzają w kierunku rozwoju technologii i automatyzacji produkcji, co zapewnia utrzymanie jej wysokich standardów. Pełną kontrolę nad produktem gwarantuje własne biuro konstrukcyjne wraz z wydziałami pomocniczymi, gdzie powstaje większość elementów i podzespołów.

Firma WIŚNIOWSKI oferuje szerokie spektrum produktów do obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, a także wsparcie techniczne na różnych etapach realizacji projektu.
W ofercie znajdują się:
 • bramy garażowe i przemysłowe
 • kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych
 • panele kratowe
 • drzwi, okna, fasady aluminiowe, stalowe i przeciwpożarowe
Rozwiązania dla wymagających
Bramy, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI są niezawodnym rozwiązaniem do obiektów gdzie liczy się trwałość, wysoka jakość i bezpieczeństwo. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane, sprawdzają się w każdych warunkach, zapewniając maksymalne zadowolenie użytkowników.

Dostosowane do różnych wymagań
Wielowariantowość wzorów i kolorów, walory estetyczne oraz wysoka funkcjonalność bram, drzwi i ogrodzeń WIŚNIOWSKI pozwala dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów.

Wszystkie produkowane przez firmę WIŚNIOWSKI produkty posiadają wymagane Certyfikaty, Aprobaty i Atesty Higieniczne, m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001, Zgodność produktów ze znakiem CE , Aprobatę Techniczną ITB i Atest Higieniczny PZH.

źródło: Wiśniowski